Artystyczne dusze o NW

Bardzo ładne:

Anette:

Tutaj nawet dobrze wygląda, "normalnie" wybitnie mi się nie podoba (niestety).

Super:

Fuj Tuo wyszedł jak podstarzały meksykanin

Świetne:)

Fajna karykaturka:)

1 polubienie

Ładne:)

1 polubienie

Właściwie nie wiem gdzie to pasuje, ale takie sympatyczne:

Żebyś Ty widziała co się przy tym solo działo na Suomi :smiley:

Bardzo mi się podoba, a Wam?

O! Tuomas jak żywy!! Bardzo mi się podoba!


Przepiękne!:rolleyes: Już zapisuję :stuck_out_tongue:

Aaa, no to wiele wyjaśnia. Pewnie teraz i otoczenie wygląda lepiej :wink:
A co do wielkości, to obecnie mam mieszkanie 100 m2, gdzie mieszka obecnie 4-osobowa rodzina + 2 duże psy i jakoś sobie wszyscy nie wchodzimy w drogę (a dla mnie to i tak za duże mieszkanie zwłaszcza jeśli chodzi o utrzymanie porządku :stuck_out_tongue: ). No ale co kto lubi, o gustach się nie dyskutuje. Jak ktoś lubi np. przyjmować gości, to wiadomo, że duży dom to wtedy super sprawa (można wszystkich spokojnie rozlokować itp.).

Genialny fanart! Ciekawe jaką techniką został wykonany...

Śmiem twierdzić, że to filtry graficzne nałożone przez jeden z najpopularniejszych programów graficznych... Aż wierzyć się nie chce.

Przepiękne!Wspaniałe!Mistrzostwo!! A więcej można znaleźć na Nightwish Art...

AAAAAAAAAA.jpg.b80ce83cf30b91cd7d3f3091cecadd2d.jpg

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.jpg.2da1b6cc719e64dfa8bf4d3ed37a8c54.jpg

W komplecie;)

2 polubienia

Hm... całkiem dobre choć mi się nie podoba.

Ciekawe:

No i Tuo ^.^

Ale Anette zrobili uszy! I wszyscy tacy chińscy :). A Tuomas to przecudny.Też bym chciała tak rysować...