Nasze avatary i sygnatury

Ależ mi się ten Ville w Marjowej sygnaturce podoba :rolleyes:

1 polubienie

A ja zupełnie zapomniałam, że zmieniłam avatar! Taka jestem ogarnięta ostatnio! :happy: A zmieniłam, bo postęp artystyczny należy uwiecznić, a jednak wiele się zmieniło w moim rysowaniu od czasów starego avka, więc jest zupełnie nowy, a raczej nowa. C'est moi. ;)

3 polubienia

Otworzyłam plik ze skryptem i już, już miałam się zabierać za kucie na jutrzejszy sprawdzian z działu atomic physics, ale przypomniało mi się, że właśnie w tej chwili niecierpiącą zwłoki sprawą jest ustawienie w sygnaturce tego gifa, co znalazłam go przedwczoraj. Mówcie mi Robert. ^^

1 polubienie

Zmieniłem awatar na bardziej aktualniejsze swoje zdjęcie. :)

1 polubienie

Aaaaaaaa, kochani, paczcie, kogo ja tu maaam! ♥ ♥ ♥ The Doctor, brilliant as always. ♥

2 polubienia

Nie wiem, jak moja tęcza w podpisie komponuje się z kolorystyką forum, bo nie widzę kolorystyki forum, ale… Zrobiłam tęczę! I ona jest fab! ^^

Zrobiwszy mały powrót do korzeni. Mój pierwszy avatar na DE...

1 polubienie

Kolejny 'epicki' avatar. Jakub zwariował na punkcie tej okładki, teraz już ma ją już wszędzie. Jakub musi się uspokoić. Ale jeszcze nie teraz. Fan alert: ON

6 polubień

Teraz na moim avatarze gości Tygrysek ♥ A na sygnaturze prawdziwy tygrys.

1 polubienie

@Cassiopea Twoja sygnatura spodobałaby się Troyowi (czy tam Tuomasowi... Nie wiem, oni albo obaj mają identyczne koszulki, albo się zamieniają :v) ::)

Poza tym jest taka... naukowa. Me likes! I taka optymistyczna - to do Ciebie niepodobne :>

2 polubienia

@"Sami" Nauka i sztuka sprawiają, że życie ma sens! ...Czasami :P

A z tym cytatem Sagana to zabawna sprawa - wpadł mi w oko już dawno, zobaczyłam go na jakimś obrazku w internetach. W końcu spodobał mi się na tyle, że planowałam namalować go sobie na koszulce na tle jakiejś wystrzałowej galaktyki. A tutaj plot twist, idę na koncert i co widzę? Troya w takiej samej koszulce :v Jak nic, skubany, odgapił mój ORYGINALNY pomysł na t-shirta. Co z tego, że mój jest dopiero w fazie projektu, ale tak się nie robi, no...

A tak na serio, jarałam się jak pochodnia, jak oglądałam jego zdjęcia z koncertu. Wielkie umysły myślą podobnie!

No, a wracając do sygnatury, stwierdziłam, że całkiem ładnie pasuje, skoro: 1) Mnie się podoba 2) Panom z Nightwisha też się podoba, a oni wiedzą, co dobre 3) Te gwiazdy *.* I ten cytat... daje życie, szczególnie naukowym freakom.

Skoro już tu jestem, to przedstawiam Wam mój nowy i pierwszy awatar. A na awatarze jestem... ja, więc obędzie się bez fajerwerków :P. W wiedźmim kapelutku. Na nosie można policzyć mi piksele, jeśli komuś się nudzi.

3 polubienia

Postanowiłam zmienić awka na kota z surrealistycznego obrazu. Jak dla mnie ma magnetyczne spojrzenie :)

2 polubienia

Night, fajny ten avek, od razu zwróciłam na niego uwagę :D

Dzięki, autorem obrazu jest Stephen Mackey :)

Zmieniłam avatara z Christiny Aguilery na Tarję...

Zdjęcie z cyklu "blackowa Tarja" :D

Czy tylko ja uważam, że to zdjęcie Tuomasa jest wyjątkowo złe? Otóż głównie dlatego wylądowało na moim avatarze :D

Nie tylko Ty uważasz, że jest wyjątkowo złe. Jest prawie tak wyjątkowo złe jak jego zdjęcia z czasów AFF. :D

1 polubienie

Samiiiii... Twoja sygnatura niszczy mi mózg! Patrzę na nią od kilku minut. Z cyklu: kiedy spotkam się z przyjaciółmi po długiej przerwie. :D

A ja ustawiłam sobie fragmencik mojej magicznej animacji, którą zrobiłam sama, rysując wszystkie 38 klatek (współczuję ludziom, którzy zawodowo rysują wszystkie te animowane bajki... piekło). To jest sztuka pod tytułem "muszę się uczyć... czas zostać animacjotwórcą!". :D

http://missaway.deviantart.com/art/Lumos-animation-653626506

A pełna tu zaś jest...

Muszę kiedyś tak na poważnie ruszyć temat animowania i zrobić bardziej dopracowanego. One day...

6 polubień

Na avatarze mam siebie :D Może to wyda się śmieszne,ale moja sygnatura po części nawiązuje do chaosu panującego w mojej twórczości i myślach :p

1 polubienie