Artystyczne dusze o NW

Jest wiele wspaniałych prac wykonanych przez zdolnych artystycznie fanów: rysunki, malowanki, wiersze i wiele innych.

Jedna z ciekawszych:

i mniej udana, ale równie sympatyczna:

I kolejne:

1 polubienie

Też całkiem sympatyczne:

To jest świetne:

1 polubienie

Rzymski hełm na wikingu ?! To się nie godzi.....

3 polubienia

Świetne:

1 polubienie

Kciuk zachowawczo nie podobny do nikogo :P

1 polubienie

Obstawiałbym Olzonkę. Po włosach wnoszę (jakby z teledysku do "Amarantha") i nieokiełznanym uśmieszku. :D

Świetne "ujęcie":

1 polubienie

A ta praca, jak Wam się podoba?:

1 polubienie

Klimat trochę mangowy. :) Nikt jednak z twarzy nie jest podobny... O tym, że to NW poznałem przez suknię Tarji - tak pamiętną z EoAE. :)

Marco- świetny:)

Haha bardzo podobny jest Marco jak żywe zdjęcie :p

Świetne!

1 polubienie

Bardzo sympatyczne:

GENIALNE !

Tak oglądam niektóre rysunki i mam dziką chęć narysowania czegoś Nightwishowego. :) Szkoda tylko, że czasu brak...

Świetne:)

Pójdź na studia.. Na wykładach jest mnóstwo czasu na rysowanie.

Jak żywy :blush: .