Jest wiele wspaniałych prac wykonanych przez zdolnych artystycznie fanów: rysunki, malowanki, wiersze i wiele innych.
Jedna z ciekawszych:
i mniej udana, ale równie sympatyczna:
Jest wiele wspaniałych prac wykonanych przez zdolnych artystycznie fanów: rysunki, malowanki, wiersze i wiele innych.
Jedna z ciekawszych:
i mniej udana, ale równie sympatyczna:
I kolejne:
Też całkiem sympatyczne:
To jest świetne:
Rzymski hełm na wikingu ?! To się nie godzi.....
Świetne:
Kciuk zachowawczo nie podobny do nikogo :P
Obstawiałbym Olzonkę. Po włosach wnoszę (jakby z teledysku do "Amarantha") i nieokiełznanym uśmieszku. :D
Świetne "ujęcie":
A ta praca, jak Wam się podoba?:
Klimat trochę mangowy. :) Nikt jednak z twarzy nie jest podobny... O tym, że to NW poznałem przez suknię Tarji - tak pamiętną z EoAE. :)
Marco- świetny:)
Haha bardzo podobny jest Marco jak żywe zdjęcie :p
Świetne!
Bardzo sympatyczne:
GENIALNE !
Tak oglądam niektóre rysunki i mam dziką chęć narysowania czegoś Nightwishowego. :) Szkoda tylko, że czasu brak...
Świetne:)
Pójdź na studia.. Na wykładach jest mnóstwo czasu na rysowanie.
Jak żywy :blush: .