Postanowiłem zrobić skany dla tych osób co nie za bardzo mieli na gazetę, a bardzo chcieli przeczytać co było o Nightwish i wybaczcie za białe pola. :)
A tutaj jest krótka recenzja o Showtime, Strytime :)
Last w proponowanych mówi, że są ale ile w tym prawdy to nie wiem, bo nie sprawdzałam. Samą twórczość MaSu znam zresztą wybiórczo, także ekspertką w dziedzinie sid metalu niestety nie jestem.
@Izzy, Stonesi spoko. Szanuję ich, ale fanką nie jestem.