Pogadalnia

O boże aż tak długi dzwonek na sms o boże.
Ja mam taki standardowy jak w Nokia zawsze jest.
Albo Król Julian “Mort zapodaj jakąś muzyczkę xD”

Koszmar z Ulicy Wiązów gdzieś na płycie mam a nie oglądałem tego, może może.

Polecam, świetny film :slight_smile:

Nie wyrażam zgody xD

ayhahaahhaaha, Sami, genialne :D

Forum nie żyje przez pogadalnię :stuck_out_tongue: Bo tu się skupiamy, zamiast pisać gdzie indziej, ale CIIIII ! :wink:

Kochana beatka:

"a niech sobie w pogadalni szaleja, ale tylko tam:)"

Potem czyta nasze wypociny i myśli sobie "jak dzieci, jak dzieci" :D

Nie, zmieniając skarpetki xd

yyyy… Zgubiłem się pomiędzy Twoimi myślami xD

LEŻĘ XDDDDD

Możemy spamować tutaj. Ale tylko tutaj :)

Czyli to co wszyscy wiedzą.

Wiedziałam, że to kiedyś padnie, ale żeby tak szybko? :slight_smile:

Tia beatka mnie ratuje z opresji i tak jakoś wspomniałem (wykapowałem :D )

Chcę tylko powiedzieć, że czeka Was wkrótce kolejna zrzuta. Na nowy nadgarstek dla mnie..... od pogadalni do pogadalni;)

Sznurówki wszyscy mają, więc myślę, że będą skłonni się i dla Ciebie na coś złożyć :wink:

Hahaha Beatko niech nam zrobią zrzutke na wódeczke ponieważ ciepło sie robi to szybko Cie odwiedze :)

Nadgarstek to lepsza inwestycja :happy:

O mAtko nie moge wyjść z domu :(

Ty nie możesz, a ja nie chcę - nie zdjąłem z siebie piżamy :smiley: