O boże aż tak długi dzwonek na sms o boże.
Ja mam taki standardowy jak w Nokia zawsze jest.
Albo Król Julian “Mort zapodaj jakąś muzyczkę xD”
Koszmar z Ulicy Wiązów gdzieś na płycie mam a nie oglądałem tego, może może.
Polecam, świetny film ![]()
Nie wyrażam zgody xD
ayhahaahhaaha, Sami, genialne :D
Ale czy admini nie powinni się cieszyć że forum żyje? o.O
Forum nie żyje przez pogadalnię
Bo tu się skupiamy, zamiast pisać gdzie indziej, ale CIIIII ! ![]()
Kochana beatka:
"a niech sobie w pogadalni szaleja, ale tylko tam:)"
Potem czyta nasze wypociny i myśli sobie "jak dzieci, jak dzieci" :D
Invidia:
Szymek, ulżyłeś moim oczom xd
W sensie zmieniając awatar ? xD
Nie, zmieniając skarpetki xd
anon56316575:
Zmieniam awatary jak skarpetki normalnie XD kilka razy na dzień xD
Twój nick już zapamiętałem po FB więc zmieniaj śmiało
yyyy… Zgubiłem się pomiędzy Twoimi myślami xD
anon56316575:
Invidia:
Szymek, ulżyłeś moim oczom xd
W sensie zmieniając awatar ? xD
Nie, zmieniając skarpetki xd
LEŻĘ XDDDDD
Możemy spamować tutaj. Ale tylko tutaj :)
Czyli to co wszyscy wiedzą.
Atlas Chmur !
Wiedziałam, że to kiedyś padnie, ale żeby tak szybko? ![]()
Tia beatka mnie ratuje z opresji i tak jakoś wspomniałem (wykapowałem :D )
Chcę tylko powiedzieć, że czeka Was wkrótce kolejna zrzuta. Na nowy nadgarstek dla mnie..... od pogadalni do pogadalni;)
Chcę tylko powiedzieć, że czeka Was wkrótce kolejna zrzuta. Na nowy nadgarstek dla mnie… od pogadalni do pogadalni;)
Sznurówki wszyscy mają, więc myślę, że będą skłonni się i dla Ciebie na coś złożyć ![]()
Hahaha Beatko niech nam zrobią zrzutke na wódeczke ponieważ ciepło sie robi to szybko Cie odwiedze :)
Nadgarstek to lepsza inwestycja :happy:
O mAtko nie moge wyjść z domu :(
O mAtko nie moge wyjść z domu
Ty nie możesz, a ja nie chcę - nie zdjąłem z siebie piżamy ![]()
