Pogadalnia

Oj nie martw się, zgoda jest zbędna

Zrzutka na wódeczkę powiadasz- las rąk?

Z Beatką rozmawiałem na temat spamu w pogadalni :slight_smile:

Ucieczka z własnego domu, przez okno, pies ma dużo mięsa chyba nie przyjdzie mu do głowy uciekać. A jak ktoś sie włamie trudno.

Ciekawa propozycja :smiley:

Ej, miało być 200 stron, a tu cisza :devil:.

Chyba się skończy na 193 stronie ;/

Właśnie do mnie dotarło, że na mojej karcie pamięci w telefonie skończyło się miejsce :/

Twoja sygnatura idealnie do tego pasuje : Skończyła się pamięć łaaaaaaa :happy:. Moja już dawno się ograniczyła i teraz tylko usuń i usuń... :(

Ale żeby cholera 16 GB ? xD

@The Escapist - chwała Ci za tą zmianę ava :P

Teraz straszę moją mordą :happy:

Wierz mi, że zdecydowanie bardziej pasuje mi ten widok :cool:

Oj tam xD

http://forum.nightwish.pl/stats.php

Patrzcie, mam najwięcej postów dziś xDD

Trzeba to oblać... herbatką malinową :happy: !

Btw. Nie zdziwiłabym się gdybyś codziennie miał najwięcej postów xD.

LOL - mi wystarcza 8 GB xD

ROZPOCZYNAM NAUKĘ GROWLINGU ! XD

Hahaha powodzenia życzę xD. O właśnie miałeś mi śpiewać na skype, teraz mi pogrowlujesz :happy:.

Aczkolwiek zamiast słuchać instruktora (nadaje po angielsku) ja go oglądam z każdej możliwej perspektywy :happy:

Szymek szaleje jak zawsze ;-)

Ale za awersje do pierogów to go trzeba udusić :devil: