Oj nie martw się, zgoda jest zbędna
Zrzutka na wódeczkę powiadasz- las rąk?
Kochana beatka:
“a niech sobie w pogadalni szaleja, ale tylko tam:)”
Z Beatką rozmawiałem na temat spamu w pogadalni ![]()
Ucieczka z własnego domu, przez okno, pies ma dużo mięsa chyba nie przyjdzie mu do głowy uciekać. A jak ktoś sie włamie trudno.
Ucieczka z własnego domu, przez okno, pies ma dużo mięsa chyba nie przyjdzie mu do głowy uciekać. A jak ktoś sie włamie trudno.
Ciekawa propozycja ![]()
Ej, miało być 200 stron, a tu cisza :devil:.
Chyba się skończy na 193 stronie ;/
Właśnie do mnie dotarło, że na mojej karcie pamięci w telefonie skończyło się miejsce :/
Twoja sygnatura idealnie do tego pasuje : Skończyła się pamięć łaaaaaaa :happy:. Moja już dawno się ograniczyła i teraz tylko usuń i usuń... :(
Ale żeby cholera 16 GB ? xD
@The Escapist - chwała Ci za tą zmianę ava :P
@The Escapist - chwała Ci za tą zmianę ava
Teraz straszę moją mordą :happy:
margoQ:
@The Escapist - chwała Ci za tą zmianę ava
Teraz straszę moją mordą :happy:
Wierz mi, że zdecydowanie bardziej pasuje mi ten widok ![]()
Oj tam xD
Trzeba to oblać... herbatką malinową :happy: !
Btw. Nie zdziwiłabym się gdybyś codziennie miał najwięcej postów xD.
LOL - mi wystarcza 8 GB xD
ROZPOCZYNAM NAUKĘ GROWLINGU ! XD
Hahaha powodzenia życzę xD. O właśnie miałeś mi śpiewać na skype, teraz mi pogrowlujesz :happy:.
Aczkolwiek zamiast słuchać instruktora (nadaje po angielsku) ja go oglądam z każdej możliwej perspektywy :happy:
Szymek szaleje jak zawsze ;-)
Ale za awersje do pierogów to go trzeba udusić :devil: