No i jest! Po kilku godzinach pracy udało mi się skończyć "relację" ;) Zapraszam do oglądania, pozdrawiam! :D
No i jest! Po kilku godzinach pracy udało mi się skończyć "relację" ;) Zapraszam do oglądania, pozdrawiam! :D
Jest magia i jest pięknie. Jesteśmy wspaniali w każdym calu:)
Fajna pamiątkowa sklejka! Wspaniale, że dałeś słynne NIghtwishowe intro! Nawet nie mam niektórych z tych zdjęć! Żałuję tylko, że nie nagrywaliśmy więcej filmików z nami samymi, gdy pijemy piwko, szamamy paluszki, spacerujemy radośnie wśród czarno-glaniastego tłumu... trzeba następnym razem coś nagrać! :D
Super, kawał dobrej roboty! Aż mi normalnie łzy wzruszenia znów napłynęły do oczu :')
Ale mamy fantastyczną pamiątkę ze wspólnego spotkania! :D Sebastian, spisałeś się na medal :) Można oglądać i oglądać Twoją relację bez końca. Cieszę się, że mogłam przyłożyć do niej swoją cegiełkę w postaci zdjęć. Następnym razem musi być ich więcej! Aparaty w dłoń i nagrywamy wszyscy! :-D
Dear Nightwish, you have to come back to Poland. QUICKLY! :D
Jedyny komentarz, na jaki teraz mnie stać ( i co miałam w głowie przez cały czas oglądania) to We were here!
I jakoś tak mi się zrobiło...obraz mi się przed oczami rozmył. Bo to było naprawdę piękne być tam z Wami wszystkimi, silną ekipą Dream Emporium i widzieć na żywo to, czego się słuchało całe życie. Widzieć NW na żywo to połowa sukcesu. Widzieć NW na żywo z ludźmi, którzy są tak niesamowicie pozytywni, to już jest naprawdę wielkie przeżycie. Kiitos Wam wszystkim za to. ♥
To jest piękne :)! Dzięki Sebastian! Filmik jest świetny, włożyłeś w to bardzo dużo wysiłku. Wiem co mówię, bo stałam za Tobą i widziałam jak skrupulatnie, na przekór naciskom tłumu, walecznie trzymałeś telefon i nagrywałeś te ważne dla nas chwile! Mamy pamiątkę na całe życie! To było niezapomniane spotkanie, nie tylko z zespołem, ale również z Wami wszystkimi. Bardzo fajnie się to ogląda. Oczywiście na koniec bardzo się wzruszyłam, bo uświadomiłam sobie, że nieprędko będzie nam dane takie kolejne, fantastyczne spotkanie...Ale wiem, jedno! Sebastian! Robisz relację i filmik ;)! Wychodzi Ci to znakomicie!
Bardzo ciekawy pomysł z umieszczeniem slajdów ze zdjęciami ze spotkania w intro. :) Długo jeszcze będziemy wspominać czas spędzony razem oraz wspólną posiadówę pod parasolami. :)
Było miło Was wszystkich zobaczyć i mam nadzieję, że wkrótce znów będzie ku temu okazzja. :)
Naprawdę świetna robota, Seba! Wszystko, co najważniejsze sklejone w jeden film :) Dziękuję ci za to, to wspaniała pamiątka!
Seba good job good job ,kapitalną pamiątkę zrobiłeś ,a ta końcówka z tym wzruszającym podkładam uff mało brakowało a bym się poryczał ,pełna zgoda z Tai że następnym razem musimy kręcić filmiki jak jesteśmy razem jak pijemy browce nabijamy się i robimy wszamkę
Ps. Dzięki za użycie mojej fotki w filmiku
Filmik przestał niestety działać, czyżby youtube zablokował?
U mnie jest ok. ![]()
Świetne! Podczas oglądania uśmiech nie schodził mi z twarzy : ) Dobra robota Seba!
Właśnie słucham Yours Is an Empty Hope. Świetna pamiątka, szczególnie w połączeniu ze zdjęciami ekipy :)
Jak długo grał Nw|?
1.5h, a wydawało się jakby 5min. Stanowczo za krótko :P
Prawdopodobnie to kwestia tego, że na smartfonie. ![]()