Artystyczne dusze o NW

Przy pierwszym padłem :D A trzeciemu tylko gratulować talentu.

Całkiem ciekawe:

Po prostu genialne:

3 polubienia

To jest niesamowite. Wykonanie to jedno, ale pomysł! To z devianta, prawda? Wrzuć link do profilu, żebym mogła nagrodzić ten rysunek gwiazdką :)

Znalazłem gdzieś w internecie - podobno malowane ręcznie. Ktoś ma ogromny talent więc.

właśnie, podobno... jakoś mi ciężko uwierzyć. nie żebym nie wierzyła, że w ogóle się tak da, bo już wiele widziałam i wiem, że to możliwe.... tylko te gwiazdeczki coś za bardzo identyczne mi się wydają...

Na moje skromne oko, które się na sztuce nie zna jest to zrobione komputerowo, dlatego pisałem, że podobno :smiley:

Znalazłem gdzieś w internecie - podobno malowane ręcznie. Ktoś ma ogromny talent więc.

Obstawiałabym digital painting :wink:

http://shopot.deviantart.com/art/Tuomas-Holopainen-106236705

Proszę. :slight_smile: Właśnie skomentowałem i dodałem do ulubionych.

Take me!
Cure me!
Kill me, bring me home!
Every way
Every day
I keep on watching us sleep

Śpiewajcie ze mną \m/(_)\m/

1 polubienie

1 polubienie

Anette i Jukka świetnie wyszli, pozostali lekko zniekształceni.

Całkiem niezłe:

1 polubienie

Bardzo fajny obrazek ;).

Z takim nadrukiem można kupić koszulkę : http://rockmetalshop.pl/product-pol-144256-bluzeczka-damska-NIGHTWISH-THE-CIRCUS.html

Circus! Jedna z najfajniejszych Najtłiszowych koszulek moim zdaniem.

Zdjęcie numer 1 przypadkiem nie jest karykaturą?