Przy pierwszym padłem :D A trzeciemu tylko gratulować talentu.
To jest niesamowite. Wykonanie to jedno, ale pomysł! To z devianta, prawda? Wrzuć link do profilu, żebym mogła nagrodzić ten rysunek gwiazdką :)
Znalazłem gdzieś w internecie - podobno malowane ręcznie. Ktoś ma ogromny talent więc.
właśnie, podobno... jakoś mi ciężko uwierzyć. nie żebym nie wierzyła, że w ogóle się tak da, bo już wiele widziałam i wiem, że to możliwe.... tylko te gwiazdeczki coś za bardzo identyczne mi się wydają...
Na moje skromne oko, które się na sztuce nie zna jest to zrobione komputerowo, dlatego pisałem, że podobno ![]()
Znalazłem gdzieś w internecie - podobno malowane ręcznie. Ktoś ma ogromny talent więc.
Obstawiałabym digital painting ![]()
http://shopot.deviantart.com/art/Tuomas-Holopainen-106236705
Proszę.
Właśnie skomentowałem i dodałem do ulubionych.
Take me!
Cure me!
Kill me, bring me home!
Every way
Every day
I keep on watching us sleep
Śpiewajcie ze mną \m/(_)\m/
Anette i Jukka świetnie wyszli, pozostali lekko zniekształceni.
Całkiem niezłe:
Bardzo fajny obrazek ;).
Z takim nadrukiem można kupić koszulkę : http://rockmetalshop.pl/product-pol-144256-bluzeczka-damska-NIGHTWISH-THE-CIRCUS.html
Circus! Jedna z najfajniejszych Najtłiszowych koszulek moim zdaniem.
Zdjęcie numer 1 przypadkiem nie jest karykaturą?
