Artystyczne dusze o NW

Jaki śliczny Tuomi ♥ ♥ ♥ *.*

Jakie słodkie oczka ♥ :D

Ciekawe jakby wyglądał Empuu w takiej wersji :happy:

Patrząc w te oczy czuję, jakby maestro zaglądał w głąb mojej duszy. Są takie piękne... ♥ *.*

Strasznie to wygląda... Naprawde, to jedna z najbrzydszych lalek jakie kiedykolwiek widziałam. I najbardziej przerażających.

Zdecydowanie wolę 'naturalną' wersje. I jeszcze do tego uśmiechniętą, to już w ogóle ;)

Buahaha, jak kobieta! Stylistycznie mógłby być członkiem Tokio Hotel :D

Świetne karykaturki:)

2 polubienia

Fajny Marco :D

Buahahaha :-D No, dobre :D

He,he fajowe

Oj, ładniutkie:)

Niektórych kreatywność nie zna granic. ;)

Było nie było, to będzie jeszcze raz- podoba mi się:)

a to jak Wam się podoba:

To drugie jest urocze.

:D Jukka wyszedł najgorzej

Patrzcie jaki fajny obraz na FB znalazłem

To jest wspaniałe. Dawno nie widziałam tak ciekawej pracy z Marco:)

Nawet wiem skąd :p