Jaki śliczny Tuomi ♥ ♥ ♥ *.*
Jakie słodkie oczka ♥ :D
Ciekawe jakby wyglądał Empuu w takiej wersji :happy:
Patrząc w te oczy czuję, jakby maestro zaglądał w głąb mojej duszy. Są takie piękne... ♥ *.*
Strasznie to wygląda... Naprawde, to jedna z najbrzydszych lalek jakie kiedykolwiek widziałam. I najbardziej przerażających.
Zdecydowanie wolę 'naturalną' wersje. I jeszcze do tego uśmiechniętą, to już w ogóle ;)
Buahaha, jak kobieta! Stylistycznie mógłby być członkiem Tokio Hotel :D
Świetne karykaturki:)
Fajny Marco :D
Buahahaha :-D No, dobre :D
He,he fajowe
Oj, ładniutkie:)
Było nie było, to będzie jeszcze raz- podoba mi się:)
a to jak Wam się podoba:
To drugie jest urocze.
:D Jukka wyszedł najgorzej
Patrzcie jaki fajny obraz na FB znalazłem
To jest wspaniałe. Dawno nie widziałam tak ciekawej pracy z Marco:)
Nawet wiem skąd :p
