Tak trochę nie wyszedł ten rysunek...
1 polubienie
4 polubienia
jadoljgowgjo OŁMAJGAD
Gdzie to jest? -.-
I jeszcze jeden Emppuś do mojej kolekcji! Dzięki, Beatko :3
1 polubienie
Impreza promocyjna Once a na niej takie torciki ;).
3 polubienia
Rewelacja! nie miał bym serca go pokroić :)
Ktoś nie mógł się powstrzymać i zjadł Jukkę i Marco?
Mówiąć ściślej to oni się sami zjedli ;). Bo to jest z egzemplarz który wręczono zespołowi.
Dla Tarji w takim razie największy kawałek :D
I życzę im megasmacznego:) Torcik jest zaje...:)
1 polubienie
1 polubienie
Poznajecie tego pana ;) ?