Artystyczne dusze o NW

Tak trochę nie wyszedł ten rysunek...

1 polubienie

4 polubienia

jadoljgowgjo OŁMAJGAD

Gdzie to jest? -.-

I jeszcze jeden Emppuś do mojej kolekcji! Dzięki, Beatko :3

1 polubienie

Impreza promocyjna Once a na niej takie torciki ;).

3 polubienia

Rewelacja! nie miał bym serca go pokroić :)

Ktoś nie mógł się powstrzymać i zjadł Jukkę i Marco?

Mówiąć ściślej to oni się sami zjedli ;). Bo to jest z egzemplarz który wręczono zespołowi.

Dla Tarji w takim razie największy kawałek :D

I życzę im megasmacznego:) Torcik jest zaje...:)

Z torcikiem to była co prawda impreza zamknięta ale nawet po takiej jest ślad. Marco je "Marco" ;).

1 polubienie

1 polubienie

Poznajecie tego pana ;) ?