Floor Jansen

Przydałoby się Suomi w sylwestra! Umierałbym na pewno następnego dnia, no ale dla Nightwishka?
[/quote]

Suomi do dziś odbija mi się czkawką, ale chętnie poszłabym na kolejną :happy::smiley:

Ja też mam już dość tego, że mój sylwester wygląda co roku praktycznie tak samo…
[/quote]

Ja już powoli tracę nadzieję, że kiedyś to się zmieni.