Forum Nightwish PL
Pogadalnia
Archiwum
Adrian
(Adrian)
30 Grudzień 2012 21:36
29
Przydałoby się Suomi w sylwestra! Umierałbym na pewno następnego dnia, no ale dla Nightwishka?
Floor Jansen
pokaż post w temacie