Dobra jako, że jestem chora (ale do szkoły i tak będę chodzić) z soboty na niedzielę śniły mi tzw. pierdoły (koszmary, bardzo dziwne sny, wszystko związane ze mną, ale nie ważne. Do rzeczy.) Szperając dzisiaj rano na internecie na stronie DevinArt, ogólnie wchodzę tam ze względu na moją koleżankę, która ma tam konto i pokazuje swoją twórczość. Szperając po różnych kontach znalazłam taką oto panią (na awatarze). Obrazek strasznie spodobał mi się i dostrzegłam w nim coś niesamowitego. Patrząc się w jej jadowity wzrok, wydawało mi się, że za chwilę wyjdzie ona z mojego laptopa :D Jednak nie zwróciłam uwagę na same oczy, ale na jej suknię. Na jej sukni widoczne są twarze o złych, smutnych i ciemnych rysach, według mnie są to dusze ukarane za coś. So, panią nazwałam Queen of Dark Souls. Jeśli chodzi o sygnaturę jest to scena z filmu Imaginaerum (na którym się bardzo wzruszyłam, choć nigdy nie płaczę na filmach XD). Scena kiedy to Tuo rzuca Arabeską (Arabeque). Podoba mi się to, ale nie jestem pewna czy zostanie na długo, ponieważ bardziej wzruszyła mnie poprzednia sygnatura, z moim połączonym opisem. Zobaczymy, pożyjemy. :)
Lucy kocham Twoją sygnaturę. (Też się wzruszyłam na tym filmie :'))
“Pikachu! Wybieram ciebie!” ![]()
“Pikachu! Wybieram ciebie!” ![]()
[/quote]
(Przepraszam ale) CO ??? o.O
Nie znasz tej bajki, w której by złapać Pokemona trzeba było rzucić pokeballem?
Takie luźne skojarzenie do Lucyfetkowej sygnaturki.
Tam było "Pikachu! Wybieram cię!", Adi. ;)
Powiedzmy, że było "I choose you!" i tyle :>
Tuo rzuca pokeballem... Ta scena już nigdy nie będzie taka sama :D
"Arabesko, wybieram cię" :D
Mój nowy awatar i podpis pod nim to taki osobisty indywidualny inside joke.
Jest po to, żeby mi przypominać, że muszę coś zrobić, zniknie na początku października, kiedy zrobię (albo nie zrobię) to, co mam zrobić. :D
Kto zna dziewczynę z mojego awatara? ^^
@Nightfall American Mcgee's Alice czyli krwawa wersja Alicji. Chyba :)
Alicja (?)
Ala ma kota! :>
Właściwie to poznałam po kocie.
Tak, to "zła" Alicja. Niestety na małym awatarze jest to niewidoczne, ale moim zdaniem kot został wykonany w genialny sposób :3
Kuolema zmienia awatar znowu. :P Teraz bardziej taki tematyczny, skoro jestem śmiercią to i śmierć powędrowała na mój awatar.
Na jakiś czas zmieniłam moją sygnaturę. Teraz przedstawia ona mały fragment nowego teledysku the veronicas ♥
Kuolema zmieniła sygnaturę, ale nie chce jej się o niej opowiadać. xD
Ale dobra gif pochodzi z końca pierwszej części "Kill Bill" kiedy to Panna Młoda zabija O-Ren Ishii. Cytat za to jest wypowiedziany przez Hattori Hanzō w Kill Bill 2. :)
Dawno nie było mojej seksownej Lucy Lawless i się pojawiła w sygnaturze. :D
Kuolema ma dziś dzień zmian. Zmieniło się wszystko na sygnaturę przyszła moja największa damska miłość czyli Alissa. :) A na awatar moja największa męska miłość czyli Tuomas. :)
Uwielbiam Alisse Kostunio. :) Ja miałem zamiar sobie to ustawić, ale ty ją masz to sobie daruję. :)
