Nasze avatary i sygnatury

Corvette - uwielbiam samochód

Co do sygnatury, to - jak już pisalem w wątku "Przywitaj się" - będę sypał nawiązaniami do gier uniwersum New World Computing (NWC), głównie serii Might and Magic.

A więc Archiblad Ironfist - nie będę tłumaczył, wyhuhlujcie sobie - powraca.

To moja ulubiona postać z Antologii (części 6-8) Might and Magic.

Tyle

Mój awatar zmieniłam sobie na seksownego Tuo patrzącego się z góry :3

3 polubienia

Kocham twój nowy awatar. :D Tak dużo Tuo, tak dużo miłości. :blush:

2 polubienia

Na moim awatarze jest Evan Rachel Wood. A sygnatury nie muszę tłumaczyć każdy wie, kto to jest Marilyn Manson. ;)

Na moim avatarze jest Lagertha z "Wikingów", genialna postać :3

A ja w pierwszej chwili pomyślałam o Avril Lavigne xD

3 polubienia

Oo, teraz już wiem dlaczego ciągle wydawała mi się do kogoś podobna, rozwiązałaś moją zagadkę :P

Obawiam się, że potrzebuję psychologa. Albo może od razu psychiatry. Za tę moją sygnaturę.

I zmieniłabym awatar, ale za bardzo lubię Ilonę i jej permanent weltschmerz. :)


A jednak. xD

4 polubienia

Sami, Twoja sygnaturka jest przegenialna! :D Poprawia humor natychmiastowo. ;)

Oho, widzę jakiś znajomy fragment tekstu :>

The bass, the rock, the mic, the treble

I like my coffee black just like my metal! :happy:

tumblr_mrmsed3A6S1qmhsyuo1_500.gif

1 polubienie

Nowa sygnatura :D

2 polubienia

Sami moja tapeta na komórce jest taka sama jak twój awatar ;D

1 polubienie

Smutny jesienny czas, depresja, itd... To postanowiłam wnieść trochę koloru do swojego smutnego życia zmieniając avatara xDD

2 polubienia

Evi ma awatar na narkotykowym tripie ♥

3 polubienia

Na tripie po LSD : D

Fajny av Ev

Zgadza się, szukając go wpisałam w Google “LSD”.
Tylko takie zestawienia kolorystyczne uszczęśliwiają mnie ostatnio :stuck_out_tongue:

Dobrze, że nie zrobiłaś literówki i nie napisałaś “SLD”, ponieważ Twój avatar mógłby wyglądać tak:

:smiley:

2 polubienia

OMG... Dzięki za ostrzeżenie, Adi, będę się pilnować podwójnie na przyszłość, żeby nie popełnić takiej literówki !!!

Mam nową sygnaturę, bo jestem niezdecydowanym burakiem i nie wiem czy wolę mieć w podpisie metala z kubkiem kawy czy kawałek Gałczyńskiego.

Na razie stwierdzam, że Gałczyński jest bardziej pro. :>

1 polubienie

Kuolema zmienia wszystko znowu. :D Jednak zasada ta sama moje dwie największe miłości czyli na awatarze Tuomas, a sygnatura to Alissa i cytat. Tym razem cytat pochodzi z tekstu Tuomasa jednego z moich ukochanych. :)

2 polubienia