naevey
(Naevey)
13 Październik 2014 17:23
701
Corvette - uwielbiam samochód
Co do sygnatury, to - jak już pisalem w wątku "Przywitaj się" - będę sypał nawiązaniami do gier uniwersum New World Computing (NWC), głównie serii Might and Magic.
A więc Archiblad Ironfist - nie będę tłumaczył, wyhuhlujcie sobie - powraca.
To moja ulubiona postać z Antologii (części 6-8) Might and Magic.
Tyle
lucyfetka
(Lucyfetka)
13 Październik 2014 18:13
702
Mój awatar zmieniłam sobie na seksownego Tuo patrzącego się z góry :3
3 polubienia
kuolema666
(Kuolema666)
15 Październik 2014 07:26
703
Kocham twój nowy awatar. :D Tak dużo Tuo, tak dużo miłości. :blush:
2 polubienia
ares
(Ares)
23 Październik 2014 14:24
704
Na moim awatarze jest Evan Rachel Wood. A sygnatury nie muszę tłumaczyć każdy wie, kto to jest Marilyn Manson. ;)
hietala
(hietAla)
24 Październik 2014 16:08
705
Na moim avatarze jest Lagertha z "Wikingów", genialna postać :3
evi
(Evi)
24 Październik 2014 16:28
706
A ja w pierwszej chwili pomyślałam o Avril Lavigne xD
3 polubienia
hietala
(hietAla)
24 Październik 2014 20:15
707
Oo, teraz już wiem dlaczego ciągle wydawała mi się do kogoś podobna, rozwiązałaś moją zagadkę :P
sami
(Sami)
24 Październik 2014 20:39
708
Obawiam się, że potrzebuję psychologa. Albo może od razu psychiatry. Za tę moją sygnaturę.
I zmieniłabym awatar, ale za bardzo lubię Ilonę i jej permanent weltschmerz. :)
A jednak. xD
4 polubienia
Adrian
(Adrian)
24 Październik 2014 20:58
709
Sami, Twoja sygnaturka jest przegenialna! :D Poprawia humor natychmiastowo. ;)
milla
(Milla)
24 Październik 2014 21:47
710
Oho, widzę jakiś znajomy fragment tekstu :>
The bass, the rock, the mic, the treble
I like my coffee black just like my metal! :happy:
1 polubienie
nightfall
(Nightfall)
26 Październik 2014 22:14
712
Sami moja tapeta na komórce jest taka sama jak twój awatar ;D
1 polubienie
evi
(Evi)
27 Październik 2014 15:46
713
Smutny jesienny czas, depresja, itd... To postanowiłam wnieść trochę koloru do swojego smutnego życia zmieniając avatara xDD
2 polubienia
sami
(Sami)
29 Październik 2014 16:11
714
Evi ma awatar na narkotykowym tripie ♥
3 polubienia
evi
(Evi)
29 Październik 2014 19:07
716
Zgadza się, szukając go wpisałam w Google “LSD”.
Tylko takie zestawienia kolorystyczne uszczęśliwiają mnie ostatnio
Adrian
(Adrian)
29 Październik 2014 23:23
717
Dobrze, że nie zrobiłaś literówki i nie napisałaś “SLD”, ponieważ Twój avatar mógłby wyglądać tak:
2 polubienia
evi
(Evi)
29 Październik 2014 23:35
718
OMG... Dzięki za ostrzeżenie, Adi, będę się pilnować podwójnie na przyszłość, żeby nie popełnić takiej literówki !!!
sami
(Sami)
30 Październik 2014 11:01
719
Mam nową sygnaturę, bo jestem niezdecydowanym burakiem i nie wiem czy wolę mieć w podpisie metala z kubkiem kawy czy kawałek Gałczyńskiego.
Na razie stwierdzam, że Gałczyński jest bardziej pro. :>
1 polubienie
kuolema666
(Kuolema666)
30 Październik 2014 14:51
720
Kuolema zmienia wszystko znowu. :D Jednak zasada ta sama moje dwie największe miłości czyli na awatarze Tuomas, a sygnatura to Alissa i cytat. Tym razem cytat pochodzi z tekstu Tuomasa jednego z moich ukochanych. :)
2 polubienia