Apel do userów DE

Maggie czyli po dziennikach odmalowywujemy, czy łapiesz jakiś projekt?

Po skończeniu dzienników odmalujcie mnie.

Niepomalowani;)Forum się rozrasta, projektów przybywa: wzywam Was nowi i starzy kompetentni do pomocy w budowani DE- ktoś chętny?

No dobrze. W miarę moich ograniczonych możliwości mogę w czymś pomóc.

Ja się już zajmuję korektą strony. Zajmie mi to kilka miesięcy.

Morderca, wiem:) Wyłąpuj babole- tu potrzeba precyzji i cierpliwości, podziwiam:)

Invi, może mogłabyś być kolejnym korektorem? :P


Aha, ty już się wzięłaś za coś innego. Wobec tego nie było pytania.

Z chęcią pomogę tłumaczyć (ang.) ;)

Ja mogę też tłumaczyć nieco z fińskiego, jeśli to kogoś urządza. :>

Paula, świetnie:) Szperaj fińskie "infoperełki" itd i tłumacz:) Możesz zacząć od piosenek NW po fińsku? Bardzo prosimy?:)

Okej, tylko mój fiński nie jest piękny, a większość tłumaczeń polega na skakaniu ze słownika do słownika. xD Ale mogę spróbować. :> Chyba najłatwiej będzie z Eramaan albo Kuolema... Zobaczymy. :>

Przepraszam - wyjazd i 2 tygodnie bez neta - stąd brak odzewu ;) No ja mam się zajmować chyba w dalszym ciągu korektą - w miarę czasu i możliwości oczywiśćie. Okazjonalnie mogę się podjąć jakiegoś tłumaczenia z angielskiego. :)

Jasne Freyja, cieszymy się że wróciłaś i chcesz dalej budować z nami DE. Zapraszamy do wyboru ew. projektów do tłumaczenia i liczymy na korektę:)

Sporo osób przybyło ostatnio do DE, więc mam takie pytanie, czy ktoś nie chciałby pomóc przy tłumaczeniu biografii NW? :) Każda pomoc się liczy, więc jeśli ktoś jest chętny to zgłaszajcie się tutaj albo na PW. :) Wtedy wszystkim zainteresowanym wszystko dokładniej opowiem i wytłumaczę :)

2 polubienia

Melduję, że dostałam od Dark emaila z rozdziałem z Once upon a Nightwish i jutro spróbuję się z nim zmierzyć :)

Świetnie Milla, gratuluję ambicji- dziękuje za pomoc:)

May I have your attention please?

Poszukuję osób chętnych do pisania tekstów w języku POLSKIM. Kogoś, kto umie napisać recenzję, opowiadanie... Kto lubi język polski i wie jak go używać ;)

Czy znajdą się tu takie osoby? :)

Tak. Znaczy myślę że tak. Zazwyczaj takie tworki jak recenzja czy opowiadanie mi dobrze idą.

Świetnie, bardzo się cieszę :) W takim razie w najbliższym czasie wszystko ci wytłumaczę ;)

W sumie ja też. Ale jestem leniwa, więc potrzebuję osoby zmuszającej do terminów. :>