Milla dałaś sobie Emily Autumn w avatarze czy mi się wydaje? :)
Nie wydaje Ci się. Ostatnio trochę ją męczę ^^ A na tapecie mam to:

:happy:
W sumie mnie nie dziwi, że Emi na Emily na avku :D, a i płyta "Opheliac" bardzo zacna.
Skończyło się Halloween, moja kochana sygnaturka z Anette znika.
Długo szukałam inspiracji na mój awatar i sygnaturę i finally mam.
Na awatarze mam Tuomasa, z jego po prostu boskim spojrzeniem (killer eyes *-*) oraz chłopaków z Apocalyptiki, teledysku Path.
Wszystko tak pięknie się układa i współpracuje. :)
Nie mogłem się oprzeć, by nie zmienić sygnatury. :D
Oooo taaaak, masz plusik za tych pięknych kudłatych kudłaczy w sygnaturce <3 Mój włosofetyszyzm to lubi <3 <3 <3
(…A tak w ogóle, to ApocalyptiKI* :>)
Jestem zakochana w moim avatarze ♥ Autorką jest Chiara Bautista, jej rysunki są niesamowite!
Ala, Chiara Bautista to jedna z moich ulubionych ilustratorek ever ♥
Mam jej arty na tablecie jako tapety i to mi się chyba nigdy nie znudzi. :)
A Ty,Lucyferze, fazujesz chyba na pewnego pana, nie mylę się? :>
Na tym zdjęciu nie ma rapeface'a, czyli +100 za wybór ♥
Oj tam od razu, że fazuję ^^
Nowy Avek i sygnatura. Dawno nie widziałem tego zdjęcia a jest bardzo Beauty and the Beast'owe :D
Nie muszę przedstawiać mojej sygnatury i awatara. Ostatnio znów dużo czytam książek Tolkiena i oglądam Lotra. :D
Nie ma takiej osoby, na której miałabym większego "bzika", uwielbienia :happy:. Uwielbiam cię Simone :rolleyes:
Nowa sygnatura, bo ładny pan :D Tylko czcionka jeszcze do zmiany.
Mała zmiana nie zaszkodzi na moich ukochanych i jedynych. :)
Z regulaminu forum:
Każdy Użytkownik może posiadać **wyłącznie jeden **animowany .gif w profilu (avatar lub sygnatura). Animacja nie może być zbyt dynamiczna, jaskrawa i kolorowa. Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia avatarów lub sygnatur Użytkowników naruszających te zasady.
Ares jeden gif tylko można ; )
Dzięki Nymf. :) Zawsze o tym zapominam. :D
Nie ma sprawy Ares ^^
Mój avatar przedstawia Courtney Love, a sygnatura fragment tekstu mojej ulubionej piosenki zespołu Hole : )
Zmiana na młodego Villego, który podpala fajkę rzeźbie. Bo dlaczego nie. :)
A w podpisie tekst pewnej piosenki, na którą wszyscy ostatnio fazują. A ja ją znałam zanim jeszcze była fajna!
Sami masz moje ulubione zdjęcie Villego ♥
Pora na mnie:
No cóż na awatarze mam Eicce i jego piękny headbaging z teledysku do Angry Birds. :) Ogólnie cały teledysk jest po prostu piękny. :3
Jeśli chodzi o sygnaturę to przedstawia ona "panią" Schneider. :D Christoph Schneider tak bardzo opisuje moje codzienne, szare życie. :)
Z cyklu: dobrych tekstów nigdy nie za mało, czyli fascynujący w swojej prostocie końcowy fragment tekstu do "Song Of Myself" Tuomasa.
Czyż trzeba coś więcej dodawać? :-D