Ktoś kojarzy z czym związany jest mój avek? :D
Dave, Hmm może z nowym singlem Nightwish(?)
No o sygnaturę mi chodziło :D
Może jakaś metafora sesji? xD
Sesja jak najbardziej :D
Harry Potter - Kamień Filozoficzny - jedna z ilustracji :D
Mhmm.. Elan? Sygnatura jak najbardziej :D
Do sesji pasuje tylko jeden obrazek. Filozoficzny jak niewiemco, piękny, poetycki i w ogóle cud miód. ![]()
(tapeta na laptopie współlokatorki, stąd to znam.
)
Zmiana ubranka, bo znalazłam ciekawe zdjęcie i mam fazę na zielony kolor :D
Postanowiłem sobie ustawić ruchomy awatar. Mam nadzieje, że wam się podoba. :)
Wszyscy macie ciekawe pasują do was i do waszych nicków avatary po których was pamiętam i kojarzę po waszych postach bardziej niż po nickach na które raczej nie zbyt często zwracam uwage a tak jak mówiłem po avatarach. Szkoda że nie którzy tak często je zmieniają co jest mylące, cbyba jestem staroświecki gdyż posiadam od bardzo dawna gdyż już będzie kilka lat, jeden avatar na każdym forum i każdej innej stronie internetowej. Co również od razu opisuje mnie kogo jestem fanem i czego słucham w tym przypadku Kurt Cobain czyli jak większość pewnie wie chory psychicznie na głowę wokalista gitarzysta ( moim zdaniem gitara nadrabia marny głos ) zespołu Nirvana. Co do mnie pasuje gdyż dość czesto wpadam w szał Nirvany przez osoby frustrujące mą osobe xD. No wiec taki jest mój avatar, ale rok temu już pisałem o nim ale chyba nie wszyscy czytają posty od pierwszej strony. A ja nadrabiam zaległości wszystko czytając w wolnych chwilach. A po za tym to ciekawa lektura dzięki której poznaje nowości o samym zespole które przestałem o nich śledzić info a teraz mogę nadrabiać, jak i offtopic Poznając was. A mój opis do profilu jest w sam raz jak na moja znikającą osobę z forum a sam tekst jest z mojej ulubionej z gatunku fantazy książki Dziedzictwa "Eragon" ale jakże wszystko pasujące do mnie. Jestem czadowy nie hehe.
Jestem pod ogromnym wrażeniem "Elan" i postanowiłem sobie zmienić awatar i sygnaturkę. :)
Postanowiłem siebie ustawić na awatarze. Chyba nie macie nic przeciwko? :)
Nie jesteś sam - ja wszędzie używam tego samego avatara (:
Czułam silną potrzebę zmian. I oto w sygnaturze obok lastowego paska znalazł się Point of Bullshit, który jest tak absolutnie wspaniały, że prawdopodobnie tylko MUNowicze są w stanie to rozumieć. No dobra, nie tylko oni, ale głównie. Bo oprócz nich stosunkowo niewiele osób ma jakieś pojęcie o points i motions. ;)
Zmiana avatara, bo zaczęła się faza absolutna na Lady of Shalott :3
Hitem MUNa sprzed chyba 3 lat był “point of personal pleasure” ![]()
A mi się nie chciał zmieścić do sygnaturki ten cytat, co go chciałam tam włożyć ;-; Cały czas się darło, że za dużo znaków, i w ogóle życie jest niesprawiedliwe ;-;
When the end of the world came
I sat and I sipped my earl grey.
No-one was gendered or violent
Or straight or gay
No-one afflicted
By war or religion
We all turned to dust
And the dust was beginning
To bundle together
To start the whole story again…
♥
Hahah, chyba mi to nawet kiedyś opowiadałaś. A ostatnio Tomek chodzili z Piotrkiem po szkole z tą pieczątką, i przybijali ludziom na rękach. Nawet S. się załapała (wiesz, ochrona danych; pani wicedyrektor). xDD Kilka osób dostało w policzek, a ja mam w środku zeszytu z historii, dokładnie na notatce od p. B. ![]()
Ta pieczątka jest piękna... ♥
Pasuje na motyw na koszulkę. Podsuń im ten pomysł, może na za rok się wyrobią :D
Na moim awatarze jest moje przerobione zdjęcie. W sygnaturze jest mój ulubiony fragment z piosenki Planet Hell i w końcu działający lastowy pasek. :)
To ja napiszę, że znudził mi się Sherlock. I zostałam ślicznym, malutkim kolczakiem :)
Widać za długo jestem daleko od mojego malutkiego Samiego... ;<
W mojej sygnaturze jest czołówka z mojego ukochanego serialu Dwóch i Pół tego prawdziwego Dwóch i pół. ♥