Nasze avatary i sygnatury

A u mnie zamiast okładki MBV jest Bri w czerni i bieli. Jej ♥ No popatrzcie tylko na te oczy ♥

Od dzisiaj jestem kotem. :D

1 polubienie

Ale się pozmieniało, aż musiałem przeszperać stare posty :D

to teraz wiem jak wyglądacie :D

Sami, masz piękny avatar ♥ Wychodzisz z nędzy?

Tak. :slight_smile: Kiedyś trzeba.

5 polubień

Mój avatar- dziki,nieposkromiony,pewny siebie.-Tak jak ja!

Na moim awatarze jest koń Gandalfa Shodowfax, a w sygnaturze moja najbardziej lubiana postać w Śródziemiu Aragorn. :D

3 polubienia

Wiem, że często ostatnio zmieniałam awatar, ale ten już zostanie na troszkę dłużej. Zamiast słitaśnego kota z wiankiem jest słitaśna sówka.

edit: Bardzo pasuje do mojego nocnego przesiadywania na forum.

6 polubień

Przez jakiś czas będzie na was spoglądała moja facjata. Nie wiem jak długo... Póki mi się nie znudzi :D

6 polubień

Boże, Evi…Jak to dobrze, że zmieniłaś zdjęcie;) Tamto jakoś mi nie pasowało, nie mogłam się przyzwyczaić. To oczywiście Twoja sprawa, co sobie ustawiasz, ale moim zdaniem teraz to wygląda świetnie!!:slight_smile: Nie wiem dlaczego, ale lubię patrzeć na twarze, a nie na jakieś rysunki. Owszem, niektóre są bardzo fajne, ale nie ma to jak sobie popatrzeć na ludzi…Pochwalam zmianę!

No to rozumie, że teraz będziecie się gapić. Widziałem wiele gapiów. Ale widzę, że raczej nie będę się czuł nieswojo patrząc na Wasze awatary. "uff, no to luzik :)"

Mustaine teraz zajmuje mój avatar :)

1 polubienie

Wygląda całkiem słodko. Masz lajka. ^^

1 polubienie

Teraz na moim avatarze jest Tarja.

Jakiś czas mnie tu nie było, ale starałam się wszystko czytać, co tu naskrobaliście ;)

Na awatarze jestem właśnie ja (Tak, to ja). Jestem bardziej unowocześnioną wersją Fenriza z Darkthrone.

Wplątałam się w tą aplikacje snapchat i efekt tego właśnie widać (Ososby z klasy mówią, że jestem mistrzem przerabiania w tej apce :D)

3 polubienia

WOW! Evi, masz wspaniały awatar. :D

1 polubienie

Jakiś sezon na zmiany? No to ja też się dołączam :) Zrobiłem sobie pentagram z zespołów. Miałem to już dawno zrobić, ale dopiero teraz jakoś o to zadbałem.

Ja powracam do swojego czarno-białego zdjęcia. :)

2 polubienia

Z tym avatarem pozostanę trochę dłużej. :)

Gdybyś zobaczyła jego dzisiejsze zdjęcie, to… Cóż, dużo się zmienił :slight_smile: http://vh1.mtvnimages.com/sitewide/promoimages/shows/t/that_metal_show_12/video/web_extras/100_episode/clip_1/640x480.jpg - widzisz?