Nasze avatary i sygnatury

Ano, dużo :D Miejmy nadzieję, że pozostał piękny wewnętrznie :D

Alu, Twój "Krzyk" niszczy system. Totalnie. ♥

1 polubienie

No to i ja zmieniłem avka:)

Przez nieokreśloną ilość czasu bd gościł na avku:D

3 polubienia

Niszczy! Ktoś miał genialny pomysł :happy:

3 polubienia

Ala, kocham Twój podpis ^^

I zgadzam się z nim w 100 procentach :D

3 polubienia

No musiałem ustawić tego Tilla. :D

4 polubienia

Ares, początek, jest ekstra, bo potem było strasznie :P

Tego pana z sygnatury i awatara nie muszę wam przedstawiać. :)

1 polubienie

Plusik za Ditę w awatarze :)

Wybaczcie za szybką zmianę, ale w związku ze śmiercią sir. Lee on będzie przez dłuższy czas w mojej sygnaturze. Niech spoczywa w pokoju. :( [*]

1 polubienie

Teraz mam czarno białego Tuomasa na swoim avatarze. ;)

*Emi spogląda na swój avek* Tak, czarnobiałość jest dobra ^^

Ja właśnie patrzę na moją kolekcję gifów z lasta i myślę, czy sobie nie przyozdobić sygnaturki czymś ładnym. To jest ładne, na przykład:

giphy.gif

OMUJBORZEADIJAKITYMASZŚWIETNYAWATAR *.* Serio, kocham go *.*

*Emi klika nieistniejący przycisk "Like" obok avka Adiego*

*___*

1 polubienie

@Emi My jesteśmy teraz jak :D :

4 polubienia

Szukałam najfajniejszej Donny i znalazłam. Byłby lepszy cytat, gdyby nie to, że słaba jakość. I gdyby nie ucinało napisu... Ale i tak Donna ♥

U mnie na awatarze Derporożec. Derp, derp, derpy derpy derp derp :D

3 polubienia

Całkiem ładny. Ale już tęsknię za "Wychodzeniem z nędzy" :D

Wychodzenie z nędzy było tylko chwilowe, bo na Tumblrze nie ma ładnych zdjęć Tuomasa :v

Żartowałam. Chwilowe, bo i tak planowałam je zmienić od momentu, kiedy je ustawiłam na awatar. A poza tym trochę się rozjeżdżała jakość.. :D

1 polubienie

Sami, mówiłam ci kiedyś, że uwielbiam ♥ twoje avatary? xD

Derp.

1 polubienie

Na moim awatarze i sygnaturze jest piękna i niepowtarzalna Kate Beckinsale jako Selene z mojej ukochanej serii Underworld. ♥

1 polubienie

Mistrzowskie ujęcie z przedszkolnego "Czerwonego Kapturka" - starszy syn robił zdjęcie. Przy słowach "...często w niebo spoglądała..." Czerwony Kapturek odchylił głowę i na całą parę wydmuchał nos w chusteczkę :D

9 polubień