Ano, dużo :D Miejmy nadzieję, że pozostał piękny wewnętrznie :D
Alu, Twój "Krzyk" niszczy system. Totalnie. ♥
Ano, dużo :D Miejmy nadzieję, że pozostał piękny wewnętrznie :D
Alu, Twój "Krzyk" niszczy system. Totalnie. ♥
No to i ja zmieniłem avka:)
Przez nieokreśloną ilość czasu bd gościł na avku:D
Niszczy! Ktoś miał genialny pomysł :happy:
Ala, kocham Twój podpis ^^
I zgadzam się z nim w 100 procentach :D
No musiałem ustawić tego Tilla. :D
Ares, początek, jest ekstra, bo potem było strasznie :P
Tego pana z sygnatury i awatara nie muszę wam przedstawiać. :)
Plusik za Ditę w awatarze :)
Wybaczcie za szybką zmianę, ale w związku ze śmiercią sir. Lee on będzie przez dłuższy czas w mojej sygnaturze. Niech spoczywa w pokoju. :( [*]
Teraz mam czarno białego Tuomasa na swoim avatarze. ;)
*Emi spogląda na swój avek* Tak, czarnobiałość jest dobra ^^
Ja właśnie patrzę na moją kolekcję gifów z lasta i myślę, czy sobie nie przyozdobić sygnaturki czymś ładnym. To jest ładne, na przykład:

♥
OMUJBORZEADIJAKITYMASZŚWIETNYAWATAR *.* Serio, kocham go *.*
*Emi klika nieistniejący przycisk "Like" obok avka Adiego*
*___*
Szukałam najfajniejszej Donny i znalazłam. Byłby lepszy cytat, gdyby nie to, że słaba jakość. I gdyby nie ucinało napisu... Ale i tak Donna ♥
U mnie na awatarze Derporożec. Derp, derp, derpy derpy derp derp :D
Całkiem ładny. Ale już tęsknię za "Wychodzeniem z nędzy" :D
Wychodzenie z nędzy było tylko chwilowe, bo na Tumblrze nie ma ładnych zdjęć Tuomasa :v
Żartowałam. Chwilowe, bo i tak planowałam je zmienić od momentu, kiedy je ustawiłam na awatar. A poza tym trochę się rozjeżdżała jakość.. :D
Sami, mówiłam ci kiedyś, że uwielbiam ♥ twoje avatary? xD
Derp.
Na moim awatarze i sygnaturze jest piękna i niepowtarzalna Kate Beckinsale jako Selene z mojej ukochanej serii Underworld. ♥
Mistrzowskie ujęcie z przedszkolnego "Czerwonego Kapturka" - starszy syn robił zdjęcie. Przy słowach "...często w niebo spoglądała..." Czerwony Kapturek odchylił głowę i na całą parę wydmuchał nos w chusteczkę :D