Nasze avatary i sygnatury

Szkoda, że Dejv nie wchodzi już na forum, na pewno spodobałaby mu się moja sygnaturka :happy:

...WRÓĆ! Dejv był dziś online! Czyli wchodzi, ale rzadko się odzywa! *Emi sprawdza ostatni post Dejva* Eeeej, trzydziesty lipca to nie tak dawno. Dejv, czemu wydawało mi się, że nie wchodzisz? O.O Nieważne. W każdym razie, ten gif mi się z Tobą skojarzył :3

Na avecku i sygnaturze od dziś goszczę postaci z SnK ♥

Ala, kocham Twój nowy avek :D Masz cudownego Tumblro-skilla ♥

1 polubienie

Na moim awatarze jest "Ten którego imienia nie wolno wymawiać", a w sygnaturze stwórca, ojciec i lider Rammsteina Richard Zven Kruspe. :D

1 polubienie

Marcin, jaki Ty jesteś niezdecydowany, to się w głowie nie mieści! :D

1 polubienie

To jest jedyna moja wada co zrobić? Nie wiem czemu, ale szybo mi się jakiś awatar i sygnatura się nudzi. Przepraszam was za to. :slight_smile:

To jest jedyna moja wada co zrobić? Nie wiem czemu, ale szybo mi się jakiś awatar i sygnatura się nudzi. Przepraszam was za to. :slight_smile:
[/quote]

Ale ja Cię nie krytykuję! :wink:
Tylko tak jakoś… Nie bierz tego do siebie :slight_smile:

1 polubienie

A ja zawsze myślałam, że ojciec założyciel R+ to Till… Całe życie w błędzie! :x

1 polubienie

Nie no, spoko, nie musiałeś mi tego udowadniać, ja Ci wierzę, to Ty tutaj dobrze znasz Rammsteina :) Po prostu zawsze kojarzyłam ten zespół z Tillem, innych kolesi właściwie nie znałam, a tu taka niespodzianka :D

1 polubienie

Marcin, rozumiem, że postanowiłeś zostać śmiercożerco. Nie jesteś moim kolegą :P Żarcik :D

1 polubienie

Jeśli chcesz poznać wokal Richarda to gorąco polecam Emigrate. :slight_smile: https://www.youtube.com/watch?v=npwM8-j8_T0

Jak widać przeniosłam swoje profilowe z fb na forum. To, co mój przyjaciel zrobił z moim zdjęciem i z obrazem Caspara, jest tak dobre, że nie mogłam się powstrzymać :) Owszem, to dość basic photoshop skill, ale najpierw trzeba było na to wpaść! ;)

I już nie jestem 'Yolopainenem" :< Może kiedyś wróci, jest zbyt yolo i ma za dużo słegu, żeby tak o nim zapomnieć. Internet nie zapomina nigdy, drogi panie H. :>

7 polubień

Lucy wraca w nowej odsłonie. Na moim avatarze jestem ja sama (tak proszę państwa, ja Lucy pokazuję swoje diaboliczne oblicze headbangingując jak miotający szatan). Spokojnie to tylko zdjęcie, gif to już za dużo. Zaś na sygnaturze mam zespół HIM. Zdjęcie z koncertu na Słowacji. No więc dalej zostaję tą małą, malutką, drobniutką LUCY z kotliny. :)

5 polubień

Mały, malutki, drobniutki, kochany miotający szatan :3 Świetne zdjęcie, Lucyferze :)

1 polubienie

Chwilowo zmieniłam na zdjęcie, uwaga, mnie. Ale przy większym rozmiarze brzydko wygląda, więc chyba zmienię. ;)

5 polubień

A ja bym nie zmieniała, bo to zdjęcie jest bardzo interesujące..To, że jest troszkę niewyraźne wcale nie przeszkadza. Pomyślałabym, że ten efekt rozmycia jest zamierzony. Jest po prostu spontaniczne. Fotka ma taki fajny odcień retro.. I jest na nim bardzo tajemnicza Paula, której tak naprawdę nie widać i w sumie o to chodzi;)

1 polubienie

Rozmyte miało być, ale rozpikselowane na środku już mniej. :) Ale nie mam na razie lepszej wizji, więc chyba tak zostanie.

Wróciłam do poprzedniej sygnatury :)

Czas na ładną sygnaturę! Erno ♥

4 polubienia