Pogadalnia

ŻEBY NIE OFFTOPOWAĆ odpowiem TU:

Wyszło i jedno i drugie, więc możesz być dumna. Aczkolwiek poradziliśmy sobie, wszyscy żyją, a co do wokalistek, masz nasze zdanie post wyżej :stuck_out_tongue:
[/quote]

No właśnie trudno być dumną z wywołania podwójnej burzy, chociaż.. Przyczyniłam się do czegoś, łaaaał :stuck_out_tongue:

[quote=“Ancient”]Ale się zrobiła farsa :smiley:

To jak planujecie pisać to od początku?
[/quote]

Nieeee, już koniec tego offa błagam :stuck_out_tongue:

BTW, Ancient już wiem że trzeba mieć 750 postów na 5 gwiazdek XD Ciekawe jaki procent z nich to posty z pogadalni? :ninja: