ŻEBY NIE OFFTOPOWAĆ odpowiem TU:
Wyszło i jedno i drugie, więc możesz być dumna. Aczkolwiek poradziliśmy sobie, wszyscy żyją, a co do wokalistek, masz nasze zdanie post wyżej ![]()
[/quote]
No właśnie trudno być dumną z wywołania podwójnej burzy, chociaż.. Przyczyniłam się do czegoś, łaaaał ![]()
[quote=“Ancient”]Ale się zrobiła farsa ![]()
To jak planujecie pisać to od początku?
[/quote]
Nieeee, już koniec tego offa błagam ![]()
BTW, Ancient już wiem że trzeba mieć 750 postów na 5 gwiazdek XD Ciekawe jaki procent z nich to posty z pogadalni? ![]()