Z drugą połową - albo ze znajomymi. Nie wiadomo czy moja lepsza część będzie dysponować możliwościami. If not - zginę z tymi ludźmi. Absolutnie zginę.
Na przestrzeni lat wyrobiłem sobie świadomość własnych możliwości i staram się "nie skończyć" zbyt szybko (najlepiej wcale). :D
Nie wiem czy to oznaka starzenia się/dojrzewania czy czegokolwiek innego, ale ostatnio preferuję wyłącznie kameralne spotkania w gronie przyjaciół zamiast hucznych imprez. Sylwestra jednak zamierzam spędzić jednak hucznie - taki mały powrót do korzeni. :) To taki wyjątkowy dzień spotkania się ze starymi znajomymi, z którymi nie ma się już takiego kontaktu.
Fajne podejście.
Ja tam nie lubię Sylwestra, nie lubię sztucznej pompy i przymusowej radości, nie cierpię fajerwerków. A za balony, baloniki etc. chyba bym rozszarpała :P
Dlatego u mnie tradycyjnie... Ale o tym już pisałam :D
Mamy 3 zaproszenia+ opcje pozostania w domu z małym towarzystwem. Wszystkie propozycje to kameralne spotkania w sprawdzonym gronie i równie dla nas ważne. Dziś musimy podjąć decyzję- to trudne:(
A u mnie nagły zwrot akcji - właśnie się dowiedziałam, ze chcąc nie chcą robimy imprezę :D
Znaczy się - znajomi się po prostu zapowiedzieli, że wpadają, bez pytania o zdania czy cóś :D
Ja sama przed kompem, oto mój plan ![]()
Tak poza tym witam wszystkich.
Witaj ,miło że jesteś z nami:) Czyli pełnisz Sylwestrowy dyżur?:)
Niestety tak. Może kiedyś to się zmieni, ale na razie co roku robię w sylwestra to samo :)
Przydałoby się Suomi w sylwestra! Umierałbym na pewno następnego dnia, no ale dla Nightwishka?
Przydałoby się Suomi w sylwestra! Umierałbym na pewno następnego dnia, no ale dla Nightwishka?
[/quote]
Suomi do dziś odbija mi się czkawką, ale chętnie poszłabym na kolejną :happy:![]()
Ja też mam już dość tego, że mój sylwester wygląda co roku praktycznie tak samo…
[/quote]
Ja już powoli tracę nadzieję, że kiedyś to się zmieni.
Nie lubicie hucznych imprez? Czy może muzyka Wam nie odpowiada (zazwyczaj techno, disco-polo)?
Brak zaproszeń / towarzystwa ?
Hej Kaktuska, masz ładny awatar ![]()
Nie lubię hucznych imprez. Myślę, że nie przez muzykę, którą byłabym w stanie przecierpieć, a przez osobowość :)
I znów płaczę ;_; zrobimy z Oskarem protest!
Przy okazji wszystkiego najlepszego Nekci ;_;
Chyba mi już wszystko działa jak należy, więc możemy protestować.
Wszystkiego najlepszego Nekci! Administratorzy zabili Cię dzień przed twoimi urodzinami ;_;
Ja z bardzo hałaśliwego, wesołego i energicznego dzieciaka wyrosłam na dziwnego odludka/introwertyka. Pokrętna rzecz - kiedy jestem sama brakuje mi towarzystwa ludzi, a kiedy otaczają mnie ludzie to wcale nie mam ochoty z nimi przebywać; nie zrozumcie mnie źle - nie jestem ponurakiem! :D
Mój sylwester, wobec powyższego, ograniczać się będzie do towarzystwa jednej osoby (jednej z trzech, które potrafią nawiązać ze mną realny kontakt ;)) i, uwaga, uwaga, bardzo mnie cieszy taka perspektywa.
Pragnę, więc, życzyć wszystkim tu obecnym i nieobecnym akuratnie użytkownikom forum i ekipie - banalnie - szczęśliwego nowego roku i hucznej nocy sylwestrowej! Cieszmy się, że ktoś zapomniał nacisnąć wielki, czerwony guzik z napisem "koniec świata" ;)!
Życzę Wam, żeby 2013 był rokiem godnym najwspanialszych wspomnień, najświetniejszych zabaw i czasem spełnienia marzeń:)
Dziękuję za promowanie Nightwish i aktywny udział w życiu naszej małej forumowej społeczności:)