Pogadalnia

Jeszcze 11 stron

Adrian powie wszyskim WON !

:P

Tak, to to co mi wysłałaś :smiley:

Biedak wyłysieje przez nas xD

Ale czy admini nie powinni się cieszyć że forum żyje? o.O

Zmieniam awatary jak skarpetki normalnie XD kilka razy na dzień xD

Szymek, ulżyłeś moim oczom xd

Adriana ułaskawię :p w końcu to offtop można robić co tylko chcecie

Znając życie to i tak ty byś oberwał xd

Boże, co odświeżę stronę, to nowe posty są xD

Maggie, ładną mam sygnaturkę ? xD


No wiem, że ja, ale to nie Wy byście mnie dusiły :stuck_out_tongue:

Twój nick już zapamiętałem po FB więc zmieniaj śmiało :stuck_out_tongue:

No miałam właśnie napisać, że jakieś słabe to wasze zaangażowanie :huh:

1 polubienie

yyyy… Zgubiłem się pomiędzy Twoimi myślami xD

LEŻĘ XDDDDD

Hahaha a może jakieś poważne pytania typu?

Co polecacie za film na wieczór?

Atlas Chmur ! :D

Paranormal Activity albo Ring :happy:


Jesteśmy poważni, jakby co ^^

Wiedziałam, że to kiedyś padnie, ale żeby tak szybko? :slight_smile:

Oj bo to ja jestem xD

Atlas Chmur o nie spałem na tym w kinie.

Paranormal Activity do 4 odsłony coś nie moge sie zabrać a Ring już jest dość stare :(

Szymek, oprócz zdjęcia zmień jeszcze TheEscapist na Szymka xd

Thale - "horror" o kobiecie z krowim ogonem :happy:

Ewentualnie Koszmar z Ulicy Wiązów.

"Raz, dwa, Freddy już Cię ma,

trzy, cztery, zaraz w drzwi uderzy,

Pięć, sześć, krzyż ze sobą weź,

siedem, osiem, myśl o swoim losie,

dziewięć, dziesięć, nie dla Ciebie sen"

:happy:

Co ty oglądasz? :P