Jeszcze 11 stron
Adrian powie wszyskim WON !
:P
Jeszcze 11 stron
Adrian powie wszyskim WON !
:P
Tak, to to co mi wysłałaś ![]()
Biedak wyłysieje przez nas xD
Ale czy admini nie powinni się cieszyć że forum żyje? o.O
Zmieniam awatary jak skarpetki normalnie XD kilka razy na dzień xD
Szymek, ulżyłeś moim oczom xd
Adriana ułaskawię :p w końcu to offtop można robić co tylko chcecie
Znając życie to i tak ty byś oberwał xd
Boże, co odświeżę stronę, to nowe posty są xD
Maggie, ładną mam sygnaturkę ? xD
No wiem, że ja, ale to nie Wy byście mnie dusiły ![]()
Zmieniam awatary jak skarpetki normalnie XD kilka razy na dzień xD
Twój nick już zapamiętałem po FB więc zmieniaj śmiało ![]()
Odświeżyłam 3 razy i 0 nieodebranych. LUDZIE!
No miałam właśnie napisać, że jakieś słabe to wasze zaangażowanie :huh:
anon56316575:
Zmieniam awatary jak skarpetki normalnie XD kilka razy na dzień xD
Twój nick już zapamiętałem po FB więc zmieniaj śmiało
yyyy… Zgubiłem się pomiędzy Twoimi myślami xD
anon56316575:
Invidia:
Szymek, ulżyłeś moim oczom xd
W sensie zmieniając awatar ? xD
Nie, zmieniając skarpetki xd
LEŻĘ XDDDDD
Hahaha a może jakieś poważne pytania typu?
Co polecacie za film na wieczór?
Atlas Chmur ! :D
Paranormal Activity albo Ring :happy:
Jesteśmy poważni, jakby co ^^
Atlas Chmur !
Wiedziałam, że to kiedyś padnie, ale żeby tak szybko? ![]()
Simo:Atlas Chmur !
Wiedziałam, że to kiedyś padnie, ale żeby tak szybko?
Oj bo to ja jestem xD
Atlas Chmur o nie spałem na tym w kinie.
Paranormal Activity do 4 odsłony coś nie moge sie zabrać a Ring już jest dość stare :(
Szymek, oprócz zdjęcia zmień jeszcze TheEscapist na Szymka xd
Thale - "horror" o kobiecie z krowim ogonem :happy:
Ewentualnie Koszmar z Ulicy Wiązów.
"Raz, dwa, Freddy już Cię ma,
trzy, cztery, zaraz w drzwi uderzy,
Pięć, sześć, krzyż ze sobą weź,
siedem, osiem, myśl o swoim losie,
dziewięć, dziesięć, nie dla Ciebie sen"
:happy:
Co ty oglądasz? :P