Szymek na telefonie obrazki mi się nie otwierają, potem ocenię :devil:.
No miałam właśnie napisać, że jakieś słabe to wasze zaangażowanie :huh:
[/quote]
Ja nadal uważam, że wbijemy 200 stronę milczeniem xD
Bo tylko my tak umiemy?
Oj, żebyś wiedziała :devil:
Klejny tego przykład jest tu:
Jest na to jednak sposób: nie czytać interpretacji innych, tylko najpierw napisać swoją! Gdyby tylko nie ta ciekawość.. :huh:
Właśnie. Ja jestem tu głównie po to, żeby zabić samotności i poznać ciekawych ludzi i nową muzykę, a to że jeszcze zaczynaliśmy od / (bardzo)lubimy Nightwish - tym lepiej ![]()
[quote=“Sionqa”]
Zapraszamy ^[1]
Mam rozumieć, że już zmieniliście status na “inny” w swoich profilach? ![]()
/quote ↩︎
Bośmy są inni ![]()
Oki, będzie jazda - to kiedy zakładamy Klan Innych? XXDD
myślę, że Kurt w awatarze jej się pokaże :D Nawet zrymowało się xD
Więc ja ocenię.
Hm… to nie Emppu. Zgroza. ![]()
Się nie znasz. To Kurt jest !
No mówię, że nie Emppu xd
Załączyła mi się wielka Faza na Nirvane.
Znowu w empiku kopiłem ich płyty które mam. Słucham nałogowo, dostaje głupawki
ja znam zaledwie kilka ich piosenek xD
Akurat Kurt z czerwonymi włosami i miną psa sikającego na pustyni mi się otworzył, a reszta niebardzo… :(.
Akurat Kurt z czerwonymi włosami i miną psa sikającego na pustyni mi się otworzył, a reszta niebardzo... :(.
ja znam zaledwie kilka ich piosenek xD
ja też
I zdaje się, że tylko z Nevermind
I na razie nie mam zamiaru zmieniać tego stanu rzeczy :D, przepraszam wszystkich fanów Kurta* i Nirvany ![]()
Edit: fanów Kurta
[quote=“Maggie”]z czerwonymi włosami i miną psa sikającego na pustyni [/quote]
![]()
[quote=“Invidia”]
JA JESTEM INNY XD
Mam cię Szymek :devil:[/quote]
Tylko go nie wystrasz, bo nam dzisiaj 200 koło nosa przejdzie!
Szymek musi być, bo inaczej pogadalnie umiera ![]()
I jeszcze MAGGIE! Where are you?!
Haha Magiie nie rozbrajaj mnie :p
Maggie:
Akurat Kurt z czerwonymi włosami i miną psa sikającego na pustyni mi się otworzył, a reszta niebardzo… :(.
Padłam.
I ja również ![]()
Szymek mam! To to co ci wysłałam, co nie? Zajebista scena xD .