Pogadalnia

Szymek na telefonie obrazki mi się nie otwierają, potem ocenię :devil:.

No miałam właśnie napisać, że jakieś słabe to wasze zaangażowanie :huh:
[/quote]

Ja nadal uważam, że wbijemy 200 stronę milczeniem xD

Bo tylko my tak umiemy?

Oj, żebyś wiedziała :devil:

Klejny tego przykład jest tu:

Jest na to jednak sposób: nie czytać interpretacji innych, tylko najpierw napisać swoją! Gdyby tylko nie ta ciekawość.. :huh:

Właśnie. Ja jestem tu głównie po to, żeby zabić samotności i poznać ciekawych ludzi i nową muzykę, a to że jeszcze zaczynaliśmy od / (bardzo)lubimy Nightwish - tym lepiej :cool:


[quote=“Sionqa”]

Zapraszamy ^[1]

Mam rozumieć, że już zmieniliście status na “inny” w swoich profilach? :smiley:


  1. /quote ↩︎

Bośmy są inni :smiley:

Oki, będzie jazda - to kiedy zakładamy Klan Innych? XXDD

myślę, że Kurt w awatarze jej się pokaże :D Nawet zrymowało się xD

Więc ja ocenię.

Hm… to nie Emppu. Zgroza. :smiley:

Się nie znasz. To Kurt jest !

No mówię, że nie Emppu xd

Załączyła mi się wielka Faza na Nirvane.

Znowu w empiku kopiłem ich płyty które mam. Słucham nałogowo, dostaje głupawki

ja znam zaledwie kilka ich piosenek xD

Akurat Kurt z czerwonymi włosami i miną psa sikającego na pustyni mi się otworzył, a reszta niebardzo… :(.

Akurat Kurt z czerwonymi włosami i miną psa sikającego na pustyni mi się otworzył, a reszta niebardzo... :(.

2 polubienia

ja też :stuck_out_tongue: I zdaje się, że tylko z Nevermind
I na razie nie mam zamiaru zmieniać tego stanu rzeczy :D, przepraszam wszystkich fanów Kurta* i Nirvany :frowning:

Edit: fanów Kurta

[quote=“Maggie”]z czerwonymi włosami i miną psa sikającego na pustyni [/quote]
:stuck_out_tongue:

[quote=“Invidia”]

Mam cię Szymek :devil:[/quote]

Tylko go nie wystrasz, bo nam dzisiaj 200 koło nosa przejdzie!
Szymek musi być, bo inaczej pogadalnie umiera :frowning:

I jeszcze MAGGIE! Where are you?!

Haha Magiie nie rozbrajaj mnie :p

I ja również :smiley:

Szymek mam! To to co ci wysłałam, co nie? Zajebista scena xD .