Jak nie dziewczyny, to Ty …
Jeśli mnie udusisz, to ja … TO JA ZABIORĘ TWOJEGO MEGAŻÓŁWIA, O !
Szantaże i pogróżki, do czego dochodzi na tym forum? :devil:
Dobra, idę się ogarnąć, miłego wieczoru :) pa :D
Udało sie bezpiecznie wrócić do zamkniętego domu z otwartym oknem.
Śmieszna historia, bratu zamknąć drzwi bo będę spał, ale ja zapomniałem wziąć kluczy z kumpla samochodu który wyjechał.
A musiałem wyjść z domu na spotkanie i nie miałem jak wyjść. Heh
Więc wyszedłem oknem, żeby pies nie poszedł za mną dałem mu duży kawał mięsa żeby czymś się zajął.
Okno było otwarte dobry sąsiad zadzwonił do mnie że okno mam otwarte :p
Udało sie wyjść na spotkanie z dziewczyną i wrócić.
Beatko dziękuje za pomysły :*
Ależ proszę, polecam się na przyszłość;)
Beatko jak ci sie podoba mój nowy wizerunek na forum?
Uwielbiam (Ty wiesz;))
:) Zabijesz mnie. Kupiłem w empiku 5 raz ta samą płytę w ciągu 3 miesięcy "Nevermind" szkoda że nigdy nie dostane autografu :(
Przykre, ale niestety:(
Chyba że jakimś cudem od Dava Grohla i Krista Novoselica
Mnie się "cuda " zdarzyły"- kocham marzenia:)
ja nie mam siły... nie było mnie może 3 godziny i 99 nieprzeczytanych postów... chyba umrę czytając to o_O
Dzięki marzeniom człowiek wierzy we wszystko.
Marzenia są piękne.
A jeżeli sie je zrealizuje o matko aż nogi się uginają
[quote=“Simo, post:1941, topic:226”]
Jak nie dziewczyny, to Ty …
Jeśli mnie udusisz, to ja … TO JA ZABIORĘ TWOJEGO MEGAŻÓŁWIA, O !
[/quote]Nie ma takiej opcji ![]()
Mega Żółw jest mój ![]()
A co tu się stało, nasypało postami ja nie wiem o.O
Zaczynam żałować, że przerzuciłam offtop z interpretacji tekstów do pogadalni, bo już zniknął ^^
A co to się stało, że ilości postów nie widać :>?
Zastanawiam sie czy to był dobry pomysł z Pogadalnia.
Są plusy jak i minusy.
Miło sie z wami pisze tutaj o wszystkim, ważnych jak i o bzdetach.
Ale wiele razy spotyka mnie szok, staram sie wszystko czytać, ale jest to trudne.
Przez to że co chwila jest inny temat.
No tak, bo to takie miejsce offtopu, z racji, że sb ma nie być, ani żadnej tego typu możliwości, a przecież wątpię, żeby teraz ktoś nadrabiał te strony w pogadalni jak go dłużej nie ma ^^
Dla mnie ważne jest zapoznanie z wami, a po przez czytanie tutaj, dowiaduje sie czegoś ciekawego.
Nie możliwe jest skompletowanie wszystkiego ale co ciekawsze i owszem.
Ale myślałem, że koncepcją tego tematu jest lekka olewka, więc czym się przejmować :)
No cóż trzeba ludzi nakłonić do zakładania konkretnych tematów, ale to już komu się chce :)
Wtedy nie będzie narzekań