Pogadalnia

Nie nakłaniać, zaczyna się zawsze od siebie, więc do roboty :stuck_out_tongue:

Racja.

a nawiasem mówiąc ciekawa sygnatura

@Sionqa

Ale to nie ja pisze, że nie mogę się tu oczytać, więc coś trzeba na siłę wykonać :D

Moja droga, ja się upisałem w odpowiednich tematach, więc się nie martw o mnie. :P

O musicbar Ci chodzi?

Ależ nie martwię się, spokojnie :stuck_out_tongue:

O musicbar Ci chodzi?
[/quote]
Jeśli czegoś nie “kapujesz”, to nie mów mi, że pisze nie zrozumiale.
Ja potrafię wielu ludzi zrozumieć, potrafię zrozumieć tych, których nie pojmujesz.
Bo próbuje zrozumieć.

Właśnie nie wiedziałam, do kogo się odnosisz :D

Dzięki, dzięki xD

Dziękujesz za Ancient??

Dziękujesz za Ancient??

Teraz wiem i dziękuje, miłościwy panie. :)

Jakiej ilości i jakich gwiazdek?

Dziękuję, za to, że mnie oświeciłeś xD

Nie no, nie mogę Sionqa się mną nie przejmuje, zostawiłaś mnie, jak mogłaś ?

O Jezu jak fajnie cicho się zrobiło :p

nie no ale lipa, tak już jestem i wszysrkich wymiotło, ale wy macie rozkład dnia

Ja rzadko śpię, jak mam czas zawsze jestem na forum

Maggie się gapi :D

rzadko śpisz, co ty odprawisz :D

Dużo pracuje, a w nocy nadrabiam czas dla mnie.

czytanie słuchanie oglądanie, pielęgnacja, internet i inne

Największe forumowe gaduły w Pogadalni, zaskoczeni? :)

szatańskia liczba 6 hehe

Zaskoczony nie chyba nie

Wiedziałem jednak Szymek, będzie lepszy :D

Myślałem, że więcej osób będzie przede mną.

Słabo, świeżaki wyprzedzają :D

Dobrze że nie widać liczby postów, podejrzewam że nie którzy na jak największą liczbę lecieli/lecą.