Telefony komórkowe

Ja swój dostałam na piętnaste urodziny, co oznacza, że służy mi już prawie trzy lata. W serwisie był 4 razy, pierwszy raz po 10 dniach od zakupu. To zielona nokia 5000 d-2.

Mój pierwszy telefon dostałam w czwartej klasie.Stara Nokia używana wcześniej przez moją mamę.A teraz mam drugą Nokię lepszą choć już przez te dwa lata wysłużoną i pomału się rozwala ale służy.Ogólnie słabość mam do Noki :)

Ja lece na 3 telefony X Peria, Nokia, Samsung :D często sie myle który dzwoni

Pewnie jeszcze wszędzie ten sam dzwonek? :)

Moim dzwonkiem jest Ghost Love Score, przez co rzadko odbieram telefon xD

Moim jest The Siren i też wtedy jakoś nie słysze telefonu :D

Dzwonki mam standardowe, nie ustawiam własnych mp3

Dzwonek u mnie to nic.. na SMSa mam Sacred Worlds Blind Guardiana. Kiedy nie odbiorę, leci całe 9 minut. Moi rodzice mają ochotę mnie zabić, kiedy ktoś pisze do mnie w nocy... :>

omg... ja mam na dzwonek teraz ustawiony Harlem Shake xD

Evi, dobry motyw :)

Ja mam na telefonie awaryjne zdjęcie Nicholasa Cage'a w razie gdyby telefon któregoś z moich znajomych dostał się kiedyś w moje ręce. 'Ur phone has been caged' :)

Kiedyś zostawiłam telefon i oddaliłam się nieopatrznie, to miałam wszędzie zdjęcie Tuo. WSZĘDZIE. Kontakty, tapeta, tło pod menu...

O boże aż tak długi dzwonek na sms o boże.

Ja mam taki standardowy jak w Nokia zawsze jest.

Albo Król Julian "Mort zapodaj jakąś muzyczkę xD"

Wkładam tutaj całą pogadalnię od przyjścia Szymka.

Jasne masz już na PW

Polecam, świetny film :slight_smile:

Nie wyrażam zgody xD

Świetne

@pawel27g - fajne zdjęcie :P

Chciałam zameldować i mój telefon znowu strajkuje :/ Przy takiej częstotliwości usterek, moi najbliżsi komentują, iż jest to wynik mojego przesadnego gadulstwa :P

Dzwonki? I Have The Right Sonaty xD Na początku jest jakieś kilka sekund ciszy - dzięki czemu w razie czego mogę wyciszyć dźwięk. Kilka razy mnie to uratowało :D Dlatego też mam sentyment. SMS? Standardowy dźwięk SE. Dokładnie nr 1 xD

A dziękuje :slight_smile: Wiem świetny, nie mogę się napatrzyć xD
A co się dzieje z telefonem?


Dzwonki Juliana maja parcie na szkło.
Jak ktoś chce, podam mu link do mojego konta

ja w dzwonkach preferuje mp3

ale nawet nikt nie dzwoni :D

Podaj numer będę dzwonił :p