jakby co, ja tylko szukałem rozmowy, postów nie zbieram
Bo to pogadania to śmietnik xD
hahaha jestem w pierwszej dziesiątce xD
Pawle Osz ty byku, no ładnie to tak.
E tam 124 mało nie jest, ale jak sie miło rozmawia czemu by nie.
Trza lulać, filmik na dobranoc obejrzę tylko :)
Jaki?
Jak patrzyłem na ta listę to dopiero za 5 razem siebie znalazłem więc to ewidentna oznaka iż trzeba iść spać ;-)
Dobranoc wszystkim ;-)
teoria wielkiego podrywu, najnowszy
chyba sobie obejrzę "dom anubisa"
Ja też już uciekam, kołysanka w słuchawkach, dobranoc ;)
też jakiś śpiący jestem, branoc wszystkim :)
Dom Anubisa to przypadkiem nie jest serial o szkole z nastolatkami, co wyznawcy bogów chcą być nieśmiertelni?
Pisaliście o czymś ciekawym przez te 5 stron ? :happy:
200 stron? O.o
Spamerzy!!!!
To ja tak nie na temat. Łahaha jestem 3 :happy:. Czyżbym tyle spamowała ? Niemożliwe...
Gdzie jesteś 3? :happy:
Mamy jakiś ranking? :happy:
A, dzięki
Widzę, że nie należę do ścisłej czołówki “nabijaczy postów” ![]()
O ja też do chemii zakuwam, umieram… ![]()
Według mnie interpretacje utworów przez Nas to jest Nasz odbiór osobisty wymowy konkretnego kawałka. Nie chodzi tu o nawiązanie do tego, że pisał to Tuo w oparciu o swoje spojrzenie świata- choć często właśnie w taki sposób podchodzimy do interpretacji. Ważne są wasze odczucia i odbiór przesłania utworu- więc piszcie po swojemu, jak czuje wasze serce i dusza:)