Pogadalnia

jakby co, ja tylko szukałem rozmowy, postów nie zbieram

Bo to pogadania to śmietnik xD

hahaha jestem w pierwszej dziesiątce xD

Pawle Osz ty byku, no ładnie to tak.

E tam 124 mało nie jest, ale jak sie miło rozmawia czemu by nie.

Trza lulać, filmik na dobranoc obejrzę tylko :)

Jaki?

Jak patrzyłem na ta listę to dopiero za 5 razem siebie znalazłem więc to ewidentna oznaka iż trzeba iść spać ;-)

Dobranoc wszystkim ;-)

teoria wielkiego podrywu, najnowszy

chyba sobie obejrzę "dom anubisa"

Ja też już uciekam, kołysanka w słuchawkach, dobranoc ;)

też jakiś śpiący jestem, branoc wszystkim :)

Dom Anubisa to przypadkiem nie jest serial o szkole z nastolatkami, co wyznawcy bogów chcą być nieśmiertelni?

Pisaliście o czymś ciekawym przez te 5 stron ? :happy:

200 stron? O.o

Spamerzy!!!!

To ja tak nie na temat. Łahaha jestem 3 :happy:. Czyżbym tyle spamowała ? Niemożliwe...

Gdzie jesteś 3? :happy:

Mamy jakiś ranking? :happy:

margoQ zobacz:

http://forum.nightwish.pl/watek-pogadalnia?pid=10137#pid10137

A, dzięki :smiley: Widzę, że nie należę do ścisłej czołówki “nabijaczy postów” :frowning:

O ja też do chemii zakuwam, umieram… :frowning:

Według mnie interpretacje utworów przez Nas to jest Nasz odbiór osobisty wymowy konkretnego kawałka. Nie chodzi tu o nawiązanie do tego, że pisał to Tuo w oparciu o swoje spojrzenie świata- choć często właśnie w taki sposób podchodzimy do interpretacji. Ważne są wasze odczucia i odbiór przesłania utworu- więc piszcie po swojemu, jak czuje wasze serce i dusza:)