Pogadalnia

@pawel27g Nie wiem, co i jak z innymi członkami zespołu, ale Emppu na pewno ma wolne :P reszta też albo leży w domku albo mają swoje poboczne projekty i nimi się teraz zajmują. Muszą coś robić jak mają przerwę w koncertowaniu.

320 postów od wczorajszego popołudnia? Szaleni jesteście?

Nie my no coś ty.

To oni rekordy pobijają.

Nawet nie chce mi sie tego czytać. Ktoś chce zrobić za mnie pracę domową z przedsiębiorczości?

Tu nie ma czego czytać, tutaj psujemy sobie głowy debilizmem :p

Pewnie masz rację. Jutro zrobię. Mam na 11 do szkoły.


Ktoś mi poleci 4 konta bankowe? Bo muszę napisać je i dlaczego je wybrałam. 5 czynników.


Jest! Znalazłam ściągę w internecie! Zrobiłam.

Windows 8 kocham Cie ale zaktualizuj się z Windows 7.

Nie chce robić formata i tracić cennych danych.

Ściąga dobra na wszystko, ale 5 banków bym nie polecał góra ze 3.

Ja mam w ING (zły pomysł)

Milenium (cudo)

Get-in (dopiero tydzień mam konto)

Dzięki.

Forum dzisiaj śpi. To dobrze. Mogę z czystym sumieniem pójść sobie stąd. Chemia wzywa!

Nie śpi, wcale tylko twórczo spędza czas :happy:

Wiesz, że jeżeli pójdziesz, rozpocznie się dyskusja ? Ale nie ze mną tym razem, jakoś nie mam humoru.

Ciebie też?

O ja też do chemii zakuwam, umieram... :(

Co Ci się w kociaku nie podoba :< ?

To uf, albowiem musiała by z 10 stron jutro prześledzić :smiley:

ooo to zapowiada się spokojny wieczór, skoro cała rozgadana ekipa idzie się uczyć/nie ma humoru :>

dla jednych coś jest proste, a dla innych trudne. ja nigdy nie ogarniałam chemii nieorganicznej. nie lubiłam muzyki, wiedzy o kulturze i plastyki. geografia mnie irytowała… za to uwielbiałam matematykę i języki obce :stuck_out_tongue: w sumie to z niczym prócz plastyki i chemii nie miałam raczej w szkole większych problemów. ale na przykład moja przyjaciółka z matematyki była po prostu niewyuczalna. choćby się nie wiem ile uczyła i nawet pojmowała coś to za jakiś czas niczego kompletnie z tego nie pamiętała. nie potrafiła znaleźć związków między zadaniami i wzorami… no po prostu ciężki przypadek. za to z plastyki była świetna. pięknie rysowała i malowała. dlatego ona odwalała za mnie prace plastyczne, a ja pisałam za nią kartkówki i sprawdziany z przedmiotów ścisłych :stuck_out_tongue:

A ja idę oglądać nową Grę o Tron ^^

Nie bądź tego taka pewna. Pani pozwala mieć piórniki na ławce.

to ja idę pisać tłumaczenia xD