Moja kolacja trwała 10 minut, a wy natrzaskaliście tyle postów. Chyba jednak nie idę.
TheEscapist uprzedzał :D
A tym czasem ja odpadam, więc do kiedyś-tam :D
Ja też.
Sory, że się wtrącam ale w temacie Facebook sie straszna gmatwanina zrobiła:
tam miały byc same linki, czy dyskusje: kto kogo i kiedy zaprosił? Od tego chyba jest pm lub ogadalnia...
W końcu jak mamy doprowadzić do porządku, jak co chwilęto wszystko znów się spod kontroli wymyka?
No, ale w sumie: admini zadbają, skasują, wiec po co się spamem przejmować... :huh:
A ja tylko na służbistkę jakąś wyjdę :P Ale po prostu tak mam, że jak podane mi zostaną jakies zasady to się do nich STOSUJĘ, a przynajmniej SIĘ STARAM :/
faktycznie zrobiło się tu cicho i spokojnie... uuu... idę spać.
Jeszcze mój post i następny i będzie na forum 10 000 postów :o
Szczęśliwa posiadaczka 9999 posta :happy:
10 000 ? No dużo się uzbierało...
W tym 205 str w pogadalni AAAA XD
Freyja potomni cię zapamiętają xD.
Idę spać papa :).
Btw. Nie ważcie mi się pisać po nocach tyle co ostatnio :devil:.
Ja nie mam zamiaru, nie wiem jak inni
Ale na razie cisza jakoś zapanowała, więc myślę że będzie spokój XD
10 000 AAAA, serio?
Chyba pierwsza rzecz, dzięki której mnie ktoś zapamięta
A zapamięta w ogóle? Jak tak dalej pójdzie to będzimy niedługo świętować 50 000, a jeszcze ciut i 100 000 ![]()
ja oglądnę serial i też idę spać, więc dobranoc ![]()
i nie martw się, nie ma Szymka to i postów nie będzie dużo ![]()
[quote=“Freyja”]10 000 ? No dużo się uzbierało…
W tym 205 str w pogadalni AAAA XD
Notatka od Adrian, Dzisiaj 22:33:
Gratulacje, 10.000 post na forum [/quote]
Kolejny powód na herbatkę :happy:
No ja też już uciekam, zaczynają mnie brać wyrzuty sumienia, że nic nie ogarnęłam na koło, więc niech się przynajmniej wyśpię ^.^
Tak, typowe… po co siedzieć i próbowac to ogarnąć - rano zdążę :happy:
Też już zresztą będę szła, więc pa wszystkim i do jutra ![]()
PS Herbatki nigdy dość ^^
Ja właśnie sobie zrobiłem ostatnią i muszę z rana do sklepu lecieć ;-(
no i co u was?
To zależy o co konkretnie pytasz ?
Jaram się Windows 8 :D
nie lubię win8.
siódemka jest fajna.
ale i tak wolałam xp.
Prezesie co popadnie :D
Ja tez uwielbiam Xp :)
vista i 7 jest spoko
Ale 8 nudyy
Xp jest straszna, o nie nigdy do niej już nie wrócę.
7 Kocham a teraz chyba 8 też.
xp miało taką jedną super rzecz... pasek ze skrótami sobie można było tam zrobić. w siódemce są jakieś takie dodatkowe, że sobie można doinstalować takie coś, ale to już nie to samo... i wieszało mi się to cały czas.