Pogadalnia

Moja kolacja trwała 10 minut, a wy natrzaskaliście tyle postów. Chyba jednak nie idę.

TheEscapist uprzedzał :D

A tym czasem ja odpadam, więc do kiedyś-tam :D

Ja też.

Sory, że się wtrącam ale w temacie Facebook sie straszna gmatwanina zrobiła:

tam miały byc same linki, czy dyskusje: kto kogo i kiedy zaprosił? Od tego chyba jest pm lub ogadalnia...

W końcu jak mamy doprowadzić do porządku, jak co chwilęto wszystko znów się spod kontroli wymyka?

No, ale w sumie: admini zadbają, skasują, wiec po co się spamem przejmować... :huh:

A ja tylko na służbistkę jakąś wyjdę :P Ale po prostu tak mam, że jak podane mi zostaną jakies zasady to się do nich STOSUJĘ, a przynajmniej SIĘ STARAM :/

faktycznie zrobiło się tu cicho i spokojnie... uuu... idę spać.

Jeszcze mój post i następny i będzie na forum 10 000 postów :o

Szczęśliwa posiadaczka 9999 posta :happy:

10 000 ? No dużo się uzbierało...

W tym 205 str w pogadalni AAAA XD

2 polubienia

Freyja potomni cię zapamiętają xD.

Idę spać papa :).

Btw. Nie ważcie mi się pisać po nocach tyle co ostatnio :devil:.

Ja nie mam zamiaru, nie wiem jak inni :wink: Ale na razie cisza jakoś zapanowała, więc myślę że będzie spokój XD

10 000 AAAA, serio?
Chyba pierwsza rzecz, dzięki której mnie ktoś zapamięta :stuck_out_tongue: A zapamięta w ogóle? Jak tak dalej pójdzie to będzimy niedługo świętować 50 000, a jeszcze ciut i 100 000 :smiley:

ja oglądnę serial i też idę spać, więc dobranoc :slight_smile:

i nie martw się, nie ma Szymka to i postów nie będzie dużo :stuck_out_tongue:

[quote=“Freyja”]10 000 ? No dużo się uzbierało…
W tym 205 str w pogadalni AAAA XD
Notatka od Adrian, Dzisiaj 22:33:
Gratulacje, 10.000 post na forum [/quote]
Kolejny powód na herbatkę :happy:

No ja też już uciekam, zaczynają mnie brać wyrzuty sumienia, że nic nie ogarnęłam na koło, więc niech się przynajmniej wyśpię ^.^

Tak, typowe… po co siedzieć i próbowac to ogarnąć - rano zdążę :happy:

Też już zresztą będę szła, więc pa wszystkim i do jutra :wink:

PS Herbatki nigdy dość ^^

Ja właśnie sobie zrobiłem ostatnią i muszę z rana do sklepu lecieć ;-(

no i co u was?

To zależy o co konkretnie pytasz ?

Jaram się Windows 8 :D

nie lubię win8.
siódemka jest fajna.
ale i tak wolałam xp.

Prezesie co popadnie :D

Ja tez uwielbiam Xp :)

vista i 7 jest spoko

Ale 8 nudyy

Xp jest straszna, o nie nigdy do niej już nie wrócę.

7 Kocham a teraz chyba 8 też.

xp miało taką jedną super rzecz... pasek ze skrótami sobie można było tam zrobić. w siódemce są jakieś takie dodatkowe, że sobie można doinstalować takie coś, ale to już nie to samo... i wieszało mi się to cały czas.