Ja to instaluje i nie musze mieć ikon na pulpicie. w xp tego nie widziałem.
no ja właśnie lubię mieć pusty pulpit. a taki pasek miałam na prawym boku zawsze zrobiony. i tam mi się mieściło tyle skrótów ile potrzebowałam. ale ósemka wcale mnie nie przekonuje i nie chcę jej.
dobranoc ;)
Xp to ona, nie wiedziałem :D
W tym systemie jest fajne mieć wiele karnacji. :)
max 3,5 ram szkoda, ale chyba taki wielki problem to nie jest.
Jako gracz nie narzekam, bo to może być wina z czym innym.
W 7 jest tak, że masz połączone "szybki start" razem z paskiem aplikacji.
Ale tu chyba nie ma karnacji.
Przystaje przy XP, bo z resztą mało mam do czynienia. Korzystać mogę z xp, vista i 7, ale do 8 nie mam przekonania.
Program nazywa się RocketDock. I dla ciekawych działa w Windows 8.
Właśnie go zainstalowałem.
Kiedyś miałem okazje przetestować takie zabawki. Był też pasek boczny z takim zegarkiem. Ale w vista to chyba jest normalnie.
Ja się zacząłem ogarniać kilkanaście ikon na pulpicie i programy najbardziej potrzebne mam w menu startaunch
Szybki start to quick launch, dla mnie to wystarczy nie miałem potrzeby instalować jakichś dodatków.
Paska bocznego nie używam, nie wiem po co to gówno.
A o północy to ja sobie smacznie spałem.
Dziń dybry
Dzień dobry. Ja o północy uczyłam się chemii, a teraz czekam na dzień sądu ostatecznego.
60 nieodebranych postów, miało was nie być O_O
dzień dobry wszystkim po nieprzespanej nocy (z powodu destrukcyjnej migreny),lekko zaspany,muszę szybko zrobić Tarjową muzykoterapie i migrenka może przejdzie
Tarjowa terapia - brzmi kusząco :D
Zna ktoś może jakieś fajne radio internetowe z muzyką klasyczną/filmową ?
Wiesz co, jest radio, w którym jak wchodzisz na stronę główną masz kilkanaście (albo i więcej) "kręgów tematycznych", w tym i muzykę klasyczną, i filmową etc. Tylko muszę teściową zapytać, bo zapomniałam co to :P
Znalazłam takie coś: http://www.rmfclassic.pl/
http://www.rmfon.pl/radia/rmf-muzyka-klasyczna.html
http://www.polskastacja.pl/radiochannel/Klasycznie.htm
To zapytaj ![]()
Dzięki, sprawdzę sobie, aktualnie słucham ze sky.fm movie soundtrack.
Właśnie w tym momencie The Council of Elrond <3
Muzyki do nauki poszukuję ^.^
Jeśli lubisz spokojne, "elfickie" klimaty tu -> http://www.myspace.com/muzycznawyprawadolorien jest link do audycji mojej znajomej ;)
Sprawdzę sobie ^^
Będzie głupie pytanie:
ona kiedyś występowała w jakimś talk-show?
Tak, u Drzyzgi :)
Buenos días personas
Ja tam nie spałem nie wiem ile i nie mam zielonego pojęcia dlaczego, chyba nad ranem zaczynałem usypiać. Na razie jestem żywy. :D
Czyli dobrze skojarzyłam^^
Miałam okazję oglądać i podziwiam anielską cierpliwość ^^