Pogadalnia

Ja to instaluje i nie musze mieć ikon na pulpicie. w xp tego nie widziałem.

no ja właśnie lubię mieć pusty pulpit. a taki pasek miałam na prawym boku zawsze zrobiony. i tam mi się mieściło tyle skrótów ile potrzebowałam. ale ósemka wcale mnie nie przekonuje i nie chcę jej.

dobranoc ;)

Xp to ona, nie wiedziałem :D

W tym systemie jest fajne mieć wiele karnacji. :)

max 3,5 ram szkoda, ale chyba taki wielki problem to nie jest.

Jako gracz nie narzekam, bo to może być wina z czym innym.

W 7 jest tak, że masz połączone "szybki start" razem z paskiem aplikacji.

Ale tu chyba nie ma karnacji.

Przystaje przy XP, bo z resztą mało mam do czynienia. Korzystać mogę z xp, vista i 7, ale do 8 nie mam przekonania.

Program nazywa się RocketDock. I dla ciekawych działa w Windows 8.

Właśnie go zainstalowałem.

Kiedyś miałem okazje przetestować takie zabawki. Był też pasek boczny z takim zegarkiem. Ale w vista to chyba jest normalnie.

Ja się zacząłem ogarniać kilkanaście ikon na pulpicie i programy najbardziej potrzebne mam w menu startaunch

Szybki start to quick launch, dla mnie to wystarczy nie miałem potrzeby instalować jakichś dodatków.

Paska bocznego nie używam, nie wiem po co to gówno.

A o północy to ja sobie smacznie spałem.

Dziń dybry

Dzień dobry. Ja o północy uczyłam się chemii, a teraz czekam na dzień sądu ostatecznego.

60 nieodebranych postów, miało was nie być O_O

dzień dobry wszystkim po nieprzespanej nocy (z powodu destrukcyjnej migreny),lekko zaspany,muszę szybko zrobić Tarjową muzykoterapie i migrenka może przejdzie

Tarjowa terapia - brzmi kusząco :D

Zna ktoś może jakieś fajne radio internetowe z muzyką klasyczną/filmową ?

Wiesz co, jest radio, w którym jak wchodzisz na stronę główną masz kilkanaście (albo i więcej) "kręgów tematycznych", w tym i muzykę klasyczną, i filmową etc. Tylko muszę teściową zapytać, bo zapomniałam co to :P


Znalazłam takie coś: http://www.rmfclassic.pl/

http://www.rmfon.pl/radia/rmf-muzyka-klasyczna.html

http://www.polskastacja.pl/radiochannel/Klasycznie.htm

http://open.fm/muzyka-klasyczna

http://www.rmfon.pl/radia/rmf-muzyka-filmowa.html

1 polubienie

To zapytaj :stuck_out_tongue:

Dzięki, sprawdzę sobie, aktualnie słucham ze sky.fm movie soundtrack.
Właśnie w tym momencie The Council of Elrond <3

Muzyki do nauki poszukuję ^.^

Jeśli lubisz spokojne, "elfickie" klimaty tu -> http://www.myspace.com/muzycznawyprawadolorien jest link do audycji mojej znajomej ;)

Sprawdzę sobie ^^

Będzie głupie pytanie:

ona kiedyś występowała w jakimś talk-show?

Tak, u Drzyzgi :)

Buenos días personas

Ja tam nie spałem nie wiem ile i nie mam zielonego pojęcia dlaczego, chyba nad ranem zaczynałem usypiać. Na razie jestem żywy. :D

Czyli dobrze skojarzyłam^^

Miałam okazję oglądać i podziwiam anielską cierpliwość ^^