Pogadalnia

http://www.youtube.com/watch?v=Qtqa_ffTkmY

dwie rzeczy które uwielbiam Samoloty i Nightwish w jednym

Pablito, cudowne połączenie:)

Witam was po pięknej nie przespanej nocy.

Praca nade wszystko!!!

Ale są pozytywy słoneczko świeci ja mam wolne, może jakieś spotkania koleżeńskie?

Dawno tego nie było.

u mnie pochmurno i śnieg pada

u mnie też pochmurno na szczęście śnieg nie pada :)

W Nowej Hucie pada śnieg :(

Z tego śniegu u mnie nic nie zostanie. Trochę zaśnieżone drzewa były wcześniej, ale stopniał.

u mnie był deszcz, później śnieg i teraz znowu deszcz kropi :P takie przedwiośnie :P

Chyba przedlacie zważywszy na prognozy pogody

hmm więc czyżby wiosna faktycznie umarła? :P

wszystko na to wskazuje że wiosna umarła z wychłodzenia:P

skąd ten pomysł, takie prognozy zwiastują wiosnę :)

Wrocaław dobre miejsce na piwo??????

Kurka wodna, deszcz pada :D

Komu ziemniaka? :D

Ziemniak zawsze spoko!

A jakie ziemniaki masz

Dobra, to zatrzymajcie go tam, bo my tutaj mamy już swój :smiley:

A no, nie wiem jakie to ziemniaki. Nie kupiłem ich, tylko je strugam :D

A deszczu wam potrzeba?

Starczy mi mój, w końcu przegrałam z deszczem i po pół roku kupiłam kolejny parasol ^.^

O, ja z dwojga złego wolałabym deszcz, bo zapomniałam już niemal, jak wygląda :D