http://www.youtube.com/watch?v=Qtqa_ffTkmY
dwie rzeczy które uwielbiam Samoloty i Nightwish w jednym
http://www.youtube.com/watch?v=Qtqa_ffTkmY
dwie rzeczy które uwielbiam Samoloty i Nightwish w jednym
Pablito, cudowne połączenie:)
Witam was po pięknej nie przespanej nocy.
Praca nade wszystko!!!
Ale są pozytywy słoneczko świeci ja mam wolne, może jakieś spotkania koleżeńskie?
Dawno tego nie było.
u mnie pochmurno i śnieg pada
u mnie też pochmurno na szczęście śnieg nie pada :)
W Nowej Hucie pada śnieg :(
Z tego śniegu u mnie nic nie zostanie. Trochę zaśnieżone drzewa były wcześniej, ale stopniał.
u mnie był deszcz, później śnieg i teraz znowu deszcz kropi :P takie przedwiośnie :P
Chyba przedlacie zważywszy na prognozy pogody
hmm więc czyżby wiosna faktycznie umarła? :P
wszystko na to wskazuje że wiosna umarła z wychłodzenia:P
skąd ten pomysł, takie prognozy zwiastują wiosnę :)
Wrocaław dobre miejsce na piwo??????
Kurka wodna, deszcz pada :D
Komu ziemniaka? :D
Ziemniak zawsze spoko!
A jakie ziemniaki masz
Dobra, to zatrzymajcie go tam, bo my tutaj mamy już swój ![]()
A no, nie wiem jakie to ziemniaki. Nie kupiłem ich, tylko je strugam :D
A deszczu wam potrzeba?
Starczy mi mój, w końcu przegrałam z deszczem i po pół roku kupiłam kolejny parasol ^.^
O, ja z dwojga złego wolałabym deszcz, bo zapomniałam już niemal, jak wygląda :D