Pogadalnia

już przekroczyłe 666 :D

łatwo to odkryć co było w pogadalni :)

ale wątpliwe że jest dużo :D

Zapewne duży. Aczkolwiek ja staram się trochę nadrobić tłumaczeniami i interpretacjami. A także kłótniami o wokalistki :D

e tam, kłótniami od razu. rzeczową dyskusją na poziomie :P

Zwłaszcza rozdział o herbatce i o siedzeniu jak głupi :happy:

Dobra, idę spać. Dobrej nocy wszystkim :)

policzyłem, mam 195 postów w pogadalni.

dobranoc Escapist ;)

ale właśnie to o herbacie było świetnym zakończeniem :P

Będę Cię wspierał duchowo na skype. I specjalnie siorbał herbatkę, co byś nie zapomniała, że ja ją mam :devil:


Za daleko mieszka :stuck_out_tongue: I za bardzo marudzi :dodgy:

To po 5 gwiazdkach, czyja głowa pojawia się jako pierwsza xD ?

Megawiewiórka mnie obroni :Happy: a megażółw razem z nią :happy:

Specjalnie dla Szymka MegaŻółw

Ma całe 25 cm średnicy i ciągle rośnie ;-)

Tutaj moja domowa bestia go zagoniła do rogu i nadzoruje by nie uciekł ;-)

Tak oto przedstawia się moje domowe zoo ;-)

żółw... odważne. ja bym nie podjęła się opieki nad zwierzęciem, które żyje tak długo...

Evi zawsze można oddać w spadku wnukom ;-)

Widzę, że na rozważania was bierze po północy.

CUDOWNY TEN ŻÓŁW ! DZIĘKUJĘ, ŻE O MNIE PAMIĘTAŁEŚ !!! ♥ !!! AWWWWWW

Evi, co do zakończenia o herbatce, wiem, że było cudowne. To dlatego, że ja je wymyśliłem :sleepy:

Spać mi się chce, a za 2 i pół godziny autobus. Życie ucznia.

BOŻE.DROGI.W.NIEBIE. Co wam odwaliło o tych wokalistkach?! Właśnie przez to przebrnęłam i jeszcze, ale to jeszcze żyję :happy:. Jak jestem cisza, jak mnie niema nadaktywność, robicie to specjalnie :devil:.

Dziękuję że mi je kupisz i wyślesz pocztą :stuck_out_tongue:

Ej! Bo się obrażę :[ .

Ojej, i co teraz ? :P

Nie wiem, ale coś wymyślę :devil: .