już przekroczyłe 666 :D
łatwo to odkryć co było w pogadalni :)
ale wątpliwe że jest dużo :D
już przekroczyłe 666 :D
łatwo to odkryć co było w pogadalni :)
ale wątpliwe że jest dużo :D
Zapewne duży. Aczkolwiek ja staram się trochę nadrobić tłumaczeniami i interpretacjami. A także kłótniami o wokalistki :D
e tam, kłótniami od razu. rzeczową dyskusją na poziomie :P
Zwłaszcza rozdział o herbatce i o siedzeniu jak głupi :happy:
Dobra, idę spać. Dobrej nocy wszystkim :)
policzyłem, mam 195 postów w pogadalni.
dobranoc Escapist ;)
ale właśnie to o herbacie było świetnym zakończeniem :P
Będę Cię wspierał duchowo na skype. I specjalnie siorbał herbatkę, co byś nie zapomniała, że ja ją mam :devil:
@Escapist - myślałam, że zaprosisz ją do siebie i się podzielisz
Za daleko mieszka
I za bardzo marudzi :dodgy:
To po 5 gwiazdkach, czyja głowa pojawia się jako pierwsza xD ?
przyznaj się - boisz się :> że na przykład… UDUSI CIĘ ?!
Megawiewiórka mnie obroni :Happy: a megażółw razem z nią :happy:
Specjalnie dla Szymka MegaŻółw
Ma całe 25 cm średnicy i ciągle rośnie ;-)
Tutaj moja domowa bestia go zagoniła do rogu i nadzoruje by nie uciekł ;-)
Tak oto przedstawia się moje domowe zoo ;-)
żółw... odważne. ja bym nie podjęła się opieki nad zwierzęciem, które żyje tak długo...
Evi zawsze można oddać w spadku wnukom ;-)
Widzę, że na rozważania was bierze po północy.
CUDOWNY TEN ŻÓŁW ! DZIĘKUJĘ, ŻE O MNIE PAMIĘTAŁEŚ !!! ♥ !!! AWWWWWW
Evi, co do zakończenia o herbatce, wiem, że było cudowne. To dlatego, że ja je wymyśliłem :sleepy:
Spać mi się chce, a za 2 i pół godziny autobus. Życie ucznia.
BOŻE.DROGI.W.NIEBIE. Co wam odwaliło o tych wokalistkach?! Właśnie przez to przebrnęłam i jeszcze, ale to jeszcze żyję :happy:. Jak jestem cisza, jak mnie niema nadaktywność, robicie to specjalnie :devil:.
A sznurówki możesz sobie kupić na ul. Półwiejskiej w Poznaniu. 200 cm sznurówek za 10 zł xD 150 cm bodajże za 8zł.
Dziękuję że mi je kupisz i wyślesz pocztą ![]()
Maggie:
BOŻE.DROGI.W.NIEBIE. Co wam odwaliło o tych wokalistkach?! Właśnie przez to przebrnęłam i jeszcze, ale to jeszcze żyję :happy:. Jak jestem cisza, jak mnie niema nadaktywność, robicie to specjalnie :devil:.
To Ty o tym nie wiedziałaś ? My zawsze każdemu na złość robimy.
Ej! Bo się obrażę :[ .
Ojej, i co teraz ? :P
Nie wiem, ale coś wymyślę :devil: .