Pogadalnia

Hmmm ... Będziesz mnie dusiła ? :happy: czy może naślesz na mnie megawiewiórkę ? :D

WIDZIAŁAŚ MEGAŻÓŁWIA, KTÓREGO WSTAWIŁ PREZES ?! ON JEST CUDOOOOWNYYYY !

Widziałam, widziałam! Przepiękny, chociaż taakiego zwierzaka to bym się bała. Zaraz, zaraz ja się boję każdego!

A z tą karą to zobaczę. Muszę zawołać wiewiórkę z lasu obok i zmodyfikować ją genetycznie :happy: .

Czy ja mam się bać ?

Btw, znalazłem Twojego szaleńca z psychiatryka :happy:

A właśnie, Szymek, ładna sygnaturka.

Dziękuję :) Atlas Chmur mnie kupił :D

Ale awatar mógłbyś zmienić :P

Avatar ma nasz uciekinier świetny :P

Pasuje do niego, jakby był duszony, czy coś xd

Ej no, to nie jest miłe xD

heh :D

Nie no, nawet bez duszenia, fajny jest :D

Ja za to myślałam, żeby ten pojedynek na najbardziej dramatyczne gryzienie jabłka sobie wstawić, ale odpuściłam :D

W zasadzie nie wiem ciągle o co chodzi z tym duszeniem, ale chyba po staniu się szatanem dziewczyny odpuściły?

Raczej moje koty.

Chyba. Aczkolwiek nie jestem pewien xD

Moje koty mówią: Agnieszka, wyłącz komputer, bo za pół godziny autobus, a na przystanek musisz dojść.

Szymek, one cię pozdrawiają.

Twoje koty mówią :o ?

Dziękuję, pozdrów je również.
Ja za to siłuję się z matmą.


Toć wszystkie koty mówią. Nie wiedziałaś ?

A mi wmawiają, że jak dyskutuję ze swoją, że ze mną źle xd

OMG!!! The Escapist, miej litość dla moich wrażliwych zmysłów!!!

1 polubienie

O co chodzi ? :happy:

Btw, nie chce mi ktoś może pomóc z zadaniem z matmy ? :happy:

Szymon - mam do zrobienia 10 matur z matematyki. NA JUTRO.

1 polubienie

Jak zmienisz av to pogadamy :dodgy:

1 polubienie