Hmmm ... Będziesz mnie dusiła ? :happy: czy może naślesz na mnie megawiewiórkę ? :D
WIDZIAŁAŚ MEGAŻÓŁWIA, KTÓREGO WSTAWIŁ PREZES ?! ON JEST CUDOOOOWNYYYY !
Hmmm ... Będziesz mnie dusiła ? :happy: czy może naślesz na mnie megawiewiórkę ? :D
WIDZIAŁAŚ MEGAŻÓŁWIA, KTÓREGO WSTAWIŁ PREZES ?! ON JEST CUDOOOOWNYYYY !
Widziałam, widziałam! Przepiękny, chociaż taakiego zwierzaka to bym się bała. Zaraz, zaraz ja się boję każdego!
A z tą karą to zobaczę. Muszę zawołać wiewiórkę z lasu obok i zmodyfikować ją genetycznie :happy: .
Czy ja mam się bać ?
Btw, znalazłem Twojego szaleńca z psychiatryka :happy:
A właśnie, Szymek, ładna sygnaturka.
Dziękuję :) Atlas Chmur mnie kupił :D
Ale awatar mógłbyś zmienić :P
Avatar ma nasz uciekinier świetny :P
Pasuje do niego, jakby był duszony, czy coś xd
Ej no, to nie jest miłe xD
heh :D
Nie no, nawet bez duszenia, fajny jest :D
Ja za to myślałam, żeby ten pojedynek na najbardziej dramatyczne gryzienie jabłka sobie wstawić, ale odpuściłam :D
W zasadzie nie wiem ciągle o co chodzi z tym duszeniem, ale chyba po staniu się szatanem dziewczyny odpuściły?
Raczej moje koty.
Chyba. Aczkolwiek nie jestem pewien xD
Moje koty mówią: Agnieszka, wyłącz komputer, bo za pół godziny autobus, a na przystanek musisz dojść.
Szymek, one cię pozdrawiają.
Twoje koty mówią :o ?
Dziękuję, pozdrów je również.
Ja za to siłuję się z matmą.
Toć wszystkie koty mówią. Nie wiedziałaś ?
A mi wmawiają, że jak dyskutuję ze swoją, że ze mną źle xd
OMG!!! The Escapist, miej litość dla moich wrażliwych zmysłów!!!
O co chodzi ? :happy:
Btw, nie chce mi ktoś może pomóc z zadaniem z matmy ? :happy:
Szymon - mam do zrobienia 10 matur z matematyki. NA JUTRO.
Jak zmienisz av to pogadamy :dodgy: