Pogadalnia

Szymek nie ma wyjścia :D

1 polubienie

Poradziłem sobie ! SAM !

Dobra. Jeden arkusz zrobiony. JESZCZE DZIEWIĘĆ.

Miłego robienia zadań xhonek

Podpisuję się pod życzeniami Pablito :)

LOL też nie wiedziałam, że są dwa… ja byłam przekonana, że tylko jeden jest :smiley:

To dlatego, że jestem geniuszem :slight_smile:

Chwalipięta.

Tam oj, tam oj.

Lalalalalalalalala 5* Szymka, ale bez pierogów :(.

PIEROGÓW NIE BĘDZIE.

A powinny być, nie znasz się na kuchni! Pierogi są dobre :happy:

Fajna sygnaturka :D Na kibelku sobie siedzi xD

A mnie twoja sygnatura się nie podoba. Wybacz, Maggie.

@Morderca w porządku, ja się nie obrażam. Mnie powaliła ta scena z Atlasu xD.

http://img.nopaste.pl/showpict.php?id=ciekawa%20opcja_51617fa45af84.jpg

Ale mamy ciekawe opcje wyboru płci XD

PS Jak wy to robicie, że wrzucacie zdjęcia i je widać? nie działa w tym przypadku :( A przynajmniej na moim kompie nie widać żadnego obrazka, gdy zastosuję powyższą opcję.

Jest "inna" :happy:

A to dziwne, że Ci nie działa, może zawsze trzeba nacisnąć ten wielki przycisk odpowiedź i wybrać opcję "Wprowadź obrazek".

Co racja to racja .

Jest kwiecień. I jest śnieg. Czy to wystarczy?

@Freya - ja zawsze daję odpowiedź i tam wstawiam obrazki. do tej pory działało, chyba, że coś napsuło się znowu... a masz tak cały czas, czy od jakiegoś czasu dopiero?

Proszę bardzo, test na androgynię :o

http://www.crossdressing.pl/main.php?lv3_id=668&lv1_id=9&lv2_id=5&lang=pl

To pojęcie inni mi się z tym skojarzyło, coś typu "kobiecy mężczyna" i "męska kobieta" ^^