Szymek nie ma wyjścia :D
Poradziłem sobie ! SAM !
Dobra. Jeden arkusz zrobiony. JESZCZE DZIEWIĘĆ.
Miłego robienia zadań xhonek
Podpisuję się pod życzeniami Pablito :)
LOL też nie wiedziałam, że są dwa… ja byłam przekonana, że tylko jeden jest ![]()
To dlatego, że jestem geniuszem ![]()
Chwalipięta.
Tam oj, tam oj.
Lalalalalalalalala 5* Szymka, ale bez pierogów :(.
PIEROGÓW NIE BĘDZIE.
A powinny być, nie znasz się na kuchni! Pierogi są dobre :happy:
Fajna sygnaturka :D Na kibelku sobie siedzi xD
A mnie twoja sygnatura się nie podoba. Wybacz, Maggie.
@Morderca w porządku, ja się nie obrażam. Mnie powaliła ta scena z Atlasu xD.
http://img.nopaste.pl/showpict.php?id=ciekawa%20opcja_51617fa45af84.jpg
Ale mamy ciekawe opcje wyboru płci XD
PS Jak wy to robicie, że wrzucacie zdjęcia i je widać? nie działa w tym przypadku :( A przynajmniej na moim kompie nie widać żadnego obrazka, gdy zastosuję powyższą opcję.
Jest "inna" :happy:
A to dziwne, że Ci nie działa, może zawsze trzeba nacisnąć ten wielki przycisk odpowiedź i wybrać opcję "Wprowadź obrazek".
przynajmniej mniej nudne niż cisza
Co racja to racja .
Simo lepiej nie, bo grozi nam epoka lodowcowa xD
Jest kwiecień. I jest śnieg. Czy to wystarczy?
@Freya - ja zawsze daję odpowiedź i tam wstawiam obrazki. do tej pory działało, chyba, że coś napsuło się znowu... a masz tak cały czas, czy od jakiegoś czasu dopiero?
Proszę bardzo, test na androgynię :o
http://www.crossdressing.pl/main.php?lv3_id=668&lv1_id=9&lv2_id=5&lang=pl
To pojęcie inni mi się z tym skojarzyło, coś typu "kobiecy mężczyna" i "męska kobieta" ^^