Dla mnie to jest coś zdecydowanie więcej niż lubię, to także mój płacz, śmiech, radość itp. Bo muzyka której słucham wyraża to co czuję ^.^
Zmieniłam xD
Dla mnie to jest coś zdecydowanie więcej niż lubię, to także mój płacz, śmiech, radość itp. Bo muzyka której słucham wyraża to co czuję ^.^
Zmieniłam xD
183 Pogadalnia rządzi. O yes :p
WSZYSCY JESTEŚMY INNI, MY NIE UMRZEMY XDDDDD
Haha ja za siebie nie ręczę. Wątpię bym chciał żyć WIECZNIE!
Ile to jest?..?
Nie to za dużo.
Haha ja za siebie nie ręczę. Wątpię bym chciał żyć WIECZNIE!
Ile to jest?.....?
Nie to za dużo.
Nie wiem o co chodzi, ale przypomnę główny wątek naszego offtopu w wątku Floor jakieś 100 lat temu.
SZYMEK JEST INNY XD
Tak, dziś mu to wyszło :D
Zobacz sobie stronę 182 Invidia ^.^
O tu, tu się zaczyna:
Pawle, nie wierzysz w nas ?
Dziewczyny, mamy wyzwanie :D 200 strona w poczekalni czeka xD
Nie nadarzam ja dopiero wbijam ![]()
Przyjmuję wyzwanie.
Uwierz że za bardzo w was wierze.
Już raz nam się udało około 20 stron w jeden dzień zapisać, więc czemu by nie powtórzyć ? :D
Challenge accepted XD
Aktywacja:
3
2
1
…
Jak ostatnio tutaj byłem to było ok 114
Więc mały szok :O
Ja przesłuchałem całą ich dyskografię na Spotify i nie znam pojedynczych piosenek xD Także niestety, ale Wam nie pomogę ![]()
Mein Gott, za każdym razem jak wchodzę do pogadalni to nie mam pojęcia o co chodzi, jak już mniej więcej ogarnę, to na drugi dzień znowu jest 20 stron... No po prostu, Boże, czy Ty to widzisz? :)
No to powtarzamy xD. Muszę wam dać newsa - Szymek nie lubi pierogów ! :happy:
Nie wiesz o co chodzi … Wejdź w mój profil i patrz płeć ![]()
No to powtarzamy xD. Muszę wam dać newsa - Szymek nie lubi pierogów ! :happy:
Musiałaś wredna babo ty ? xD
Nie muszę. Jestem przewidująca :D
[quote=“Invidia”]
JA JESTEM INNY XD
Mam cię Szymek :devil:[/quote]
Tylko go nie wystrasz, bo nam dzisiaj 200 koło nosa przejdzie!
Szymek musi być, bo inaczej pogadalnie umiera ![]()
I jeszcze MAGGIE! Where are you?!