Pogadalnia

Dla mnie to jest coś zdecydowanie więcej niż lubię, to także mój płacz, śmiech, radość itp. Bo muzyka której słucham wyraża to co czuję ^.^

Zmieniłam xD

183 Pogadalnia rządzi. O yes :p

WSZYSCY JESTEŚMY INNI, MY NIE UMRZEMY XDDDDD

Haha ja za siebie nie ręczę. Wątpię bym chciał żyć WIECZNIE!
Ile to jest?..?
Nie to za dużo.

Haha ja za siebie nie ręczę. Wątpię bym chciał żyć WIECZNIE!

Ile to jest?.....?

Nie to za dużo.

Nie wiem o co chodzi, ale przypomnę główny wątek naszego offtopu w wątku Floor jakieś 100 lat temu.

SZYMEK JEST INNY XD

1 polubienie

Tak, dziś mu to wyszło :D

Zobacz sobie stronę 182 Invidia ^.^

O tu, tu się zaczyna:

http://forum.nightwish.pl/watek-pogadalnia?pid=9879#pid9879

Pawle, nie wierzysz w nas ?

Dziewczyny, mamy wyzwanie :D 200 strona w poczekalni czeka xD

Nie nadarzam ja dopiero wbijam :stuck_out_tongue:

Przyjmuję wyzwanie.

Uwierz że za bardzo w was wierze.

Już raz nam się udało około 20 stron w jeden dzień zapisać, więc czemu by nie powtórzyć ? :D

Challenge accepted XD

Aktywacja:
3
2
1

Jak ostatnio tutaj byłem to było ok 114

Więc mały szok :O

Ja przesłuchałem całą ich dyskografię na Spotify i nie znam pojedynczych piosenek xD Także niestety, ale Wam nie pomogę :frowning:

Mein Gott, za każdym razem jak wchodzę do pogadalni to nie mam pojęcia o co chodzi, jak już mniej więcej ogarnę, to na drugi dzień znowu jest 20 stron... No po prostu, Boże, czy Ty to widzisz? :)

No to powtarzamy xD. Muszę wam dać newsa - Szymek nie lubi pierogów ! :happy:

Nie wiesz o co chodzi … Wejdź w mój profil i patrz płeć :smiley:


Musiałaś wredna babo ty ? xD

Nie muszę. Jestem przewidująca :D

[quote=“Invidia”]

Mam cię Szymek :devil:[/quote]

Tylko go nie wystrasz, bo nam dzisiaj 200 koło nosa przejdzie!
Szymek musi być, bo inaczej pogadalnie umiera :frowning:

I jeszcze MAGGIE! Where are you?!