Poluje na megawiewiórki.
Maggie jest kilka postów wyżej xD
Ty to wiesz najlepiej, prawda? :devil:
Szymek musiałam, wstydź się ! xD
Freya ależ jestem tylko będę wolno odpisywać... :(
To bardzo dobrze :devil:
Ujawniła się szybciej, niż o to prosiłam ^^
Ma się tę moc sprawczą, co nie? XD
Widzisz? Potrafisz.
To dlatego, że jestem geniuszem ![]()
Znowu 10 stron w godzinę? Czy więcej? :D
Znowu 10 stron w godzinę? Czy więcej?
Zobaczymy xD A Adrian znowu mi będzie pokazywał statystyki forum i jeden słupek będzie cholernie wysoki xD
Dobrze że nie dwa, bo znowu był byś duszony xd
Ale to już nie przez Was wtedy :ninja:
ja uaktualniam jak najwięcej. Pogadania raczej omijam. Ciężko tutaj mózg pracuje :p
Zobaczymy xD A Adrian znowu mi będzie pokazywał statystyki forum i jeden słupek będzie cholernie wysoki xD
To jest jakaś statystyka forum? Gdzie? nic nie wiem na ten temat ![]()
[quote=“TheEscapist”]Zobaczymy xD A Adrian znowu mi będzie pokazywał statystyki forum i jeden słupek będzie cholernie wysoki xD
To jest jakaś statystyka forum? Gdzie? nic nie wiem na ten temat ![]()
[/quote]
Adrian ma xD Chyba nie jest udostępniona publicznie ![]()
Teraz przynajmniej będzie powód do duszenia xD.
Ale to już nie przez Was wtedy
Znając życie to i tak ty byś oberwał xd
Boże, co odświeżę stronę, to nowe posty są xD
Maggie, ładną mam sygnaturkę ? xD
Simo:Ale to już nie przez Was wtedy
Znając życie to i tak ty byś oberwał xd
No wiem, że ja, ale to nie Wy byście mnie dusiły ![]()
Odświeżyłam 3 razy i 0 nieodebranych. LUDZIE!
No własnie też się dziwię xD Nie wiem, czy uda nam się dobić 200 strony milcząc :happy:
http://img.nopaste.pl/showpict.php?id=ciekawa%20opcja_51617fa45af84.jpg
Ale mamy ciekawe opcje wyboru płci XD
PS Jak wy to robicie, że wrzucacie zdjęcia i je widać?
nie działa w tym przypadku
A przynajmniej na moim kompie nie widać żadnego obrazka, gdy zastosuję powyższą opcję.
O ile się nie mylę, to ja jestem inna.