Pogadalnia

Poluje na megawiewiórki.

Maggie jest kilka postów wyżej xD

Ty to wiesz najlepiej, prawda? :devil:

Szymek musiałam, wstydź się ! xD

Freya ależ jestem tylko będę wolno odpisywać... :(

To bardzo dobrze :devil:
Ujawniła się szybciej, niż o to prosiłam ^^
Ma się tę moc sprawczą, co nie? XD

Widzisz? Potrafisz.

To dlatego, że jestem geniuszem :slight_smile:

Znowu 10 stron w godzinę? Czy więcej? :D

Zobaczymy xD A Adrian znowu mi będzie pokazywał statystyki forum i jeden słupek będzie cholernie wysoki xD

Dobrze że nie dwa, bo znowu był byś duszony xd

Ale to już nie przez Was wtedy :ninja:

ja uaktualniam jak najwięcej. Pogadania raczej omijam. Ciężko tutaj mózg pracuje :p

To jest jakaś statystyka forum? Gdzie? nic nie wiem na ten temat :stuck_out_tongue:

To jest jakaś statystyka forum? Gdzie? nic nie wiem na ten temat :stuck_out_tongue:
[/quote]

Adrian ma xD Chyba nie jest udostępniona publicznie :stuck_out_tongue:

Teraz przynajmniej będzie powód do duszenia xD.

Znając życie to i tak ty byś oberwał xd

Boże, co odświeżę stronę, to nowe posty są xD

Maggie, ładną mam sygnaturkę ? xD


No wiem, że ja, ale to nie Wy byście mnie dusiły :stuck_out_tongue:

Odświeżyłam 3 razy i 0 nieodebranych. LUDZIE!

No własnie też się dziwię xD Nie wiem, czy uda nam się dobić 200 strony milcząc :happy:

O ile się nie mylę, to ja jestem inna.